امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
مدير عامل شركت گاز استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۶۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
بدهی 90 میلیارد تومانی مشترکان به شرکت گاز زنجان؛رشد 13درصدی مصرف گاز در استان

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر شرکت گار استان زنجان 90 میلیارد تومان مطالبات معوق دارد ، گفت: 26 میلیارد تومان مطالبات معوق مربوط به بخش خانگی است.

سید سعید عسگريان امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه در 11 ماهه سالجاری يك میلیارد و 420 میلیون متر مکعب گاز در بخش هاي خانگي، تجاري و صنعتي مصرف شده است، اظهار کرد:با احتساب 808 ميليون متر مكعب گاز در بخش نيروگاه سلطانيه، CNG ها و تلمبه خانه ها ميزان مصرف گاز استان در 11 ماه گذشته به 2 میلیارد و 228 ميليون متر مكعب رسيده است.

وي افزود: سال گذشته در همين بازه زماني يك میلیارد و 972 ميليون متر مكعب گاز در استان زنجان مصرف شده است كه رقم امسال،13 درصد افزايش داشته است.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان عنوان داشت: در 11 ماه امسال به طور ميانگين روزانه 2 میلیون 585 هزار متر مكعب گاز در بخش خانگي ،تجاري و يك میلیون و 718 هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتي، مصرف شده است.

عسگریان با اشاره به اینکه ميانگين روزانه حجم مصرف گاز در بخش هاي مختلف سال گذشته در مجموع 6 ميليون متر مكعب بوده است، تصریح کرد: اين رقم در 11 ماه امسال به 6 ميليون و  600 هزارمتر معكب رسيده است.

وي سرانه مصرف زنجانی ها را سالانه 3 هزار متر مکعب محاسبه کرد و افزود: میانگین ماهانه استفاده از گاز در فصول سرد به 700 تا 800 مترمکعب و در فصول گرم بین 20 تا 50 مترمکعب محاسبه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه به مصرف گاز استان زنجان در سال 95 اشاره و خاطر نشان کرد: مصرف خانگی 780 میلیون متر مکعب، مصرف تجاری 279 ملیون مترمکعب و صنعتی یک هزار و 50 میلیون متر مکعب بوده است.

عسگریان  در رابطه با مشترکان بدهکار، یادآور شد: این شرکت در تلاش است که با مذاکرات و تعامل مانع افزایش بدهی و یا قطعی گاز به دلیل بدهی شود ولی در حال حاضر این شرکت 90 میلیارد تومان مطالبات معوق دارد که 26 میلیارد تومان آن مربوط به بخش خانگی است.

ویبا تاکید بر اینکه در راستاي پايداري و تامين انرژي مشتركين محترم حداكثر تعامل را با مردم و صنايع استان داريم، گفت: از مردم تقاضا داریم بدهی گاز بهاء مصرفي خود را به این شرکت پرداخت‌ کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین