امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
مدیر نفت منطقه زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۶۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰
برگزاری 3120 نفرساعت آموزش برای اپراتورهای جایگاههای CNGدر زنجان

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: در راستای کاهش مخاطرات و افزایش ضریب ایمنی جایگاههای CNG 3 هزارو 120 نفر ساعت آموزش برای اپراتورهای جایگاههای CNGدر زنجان برگزار شد.

محمود آقامحمدیان امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: به میزان 3 هزارو 120 نفر ساعت دوره آموزشی برای اپراتورهای جایگاههای CNG در سازمان فنی و حرفه ای برگزار شده است.

وی ابراز کرد: در راستای آموزش برای تشکیل دوره های عملی اپراتوری جایگاهها نیز یک دستگاه تجهیزات کامل CNG با ظرفیت 250 متر مکعب برساعت شامل مخازن ذخیره سازی , درایر, کمپرسور و دیسپنسر از مدیریت طرح CNG تحویل و در اختیار سازمان فنی  حرفه ای استان قرار داده شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه براساس برنامه ریزی انجام شده و در راستای افزایش سطح فنی تکنسین ها و اپراتورهای جایگاههای CNG دوره های آموزشی تکمیلی دیگر در طول سالجاری با همکاری سایر سازمانها و شرکتهای دارای صلاحیت در سطح استان برگزار شده است، عنوان کرد: در این خصوص می توان به دوره آموزشی تکنسین فنی جایگاههای CNG با همکاری ستاد کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیا اشاره داشت که 900 نفر ساعت آموزش برگزار شده است .

آقا محمدیان تصریح کرد: از دیگر دوره های آموزشی می توان به دوره آموزشی استانداردهای جایگاههای CNG با مشارکت اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اشاره داشت که در این دوره نیز 160 نفر ساعت آموزش انجام گرفته است .

وی به خطرات و شبه خطرات پیرامونی جایگاههای CNG ،ضرورت برگزاری دوره های مختلف ایمنی , آموزش تجهیزات CNG وسایر دوره های مرتبط را در راستای کاهش مخاطرات و افزایش ضریب ایمنی جایگاه از اولویتهای این حوزه برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با توجه به تفاهم نامه فی مابین با سازمان فنی و حرفه ای بتوانیم دوره هایی آکادمیک و تخصصی همراه مدارک معتبر برای این عزیزان شاغل در جایگاههای گاز طبیعی استان فراهم کنیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین