امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:
کد خبر: ۶۱۶۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
جشن میلاد کوثر زنجان در 2 مکان به صورت همزمان اجرا می شود؛ برنامه های بسیج مختص آحاد مردم است

فرمانده سپاه ناحیه زنجان گفت:جشن میلاد کوثر شهرستان زنجان به صورت همزمان در زینبیه اعظم زنجان و حسینیه رزمندگان ثارالله (ع) اجرا می شود.

به گزارش عصرزنجان،محسن سهندی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه برنامه های مختلفی توسط سپاه ناحیه زنجان برای جشن میلادکوثر اجرا می شود، اظهار کرد: راهیان نور و جشن میلاد کوثر از برنامه های کلیدی سپاه ناحیه زنجان است.

وی با اشاره به اینکه جشن میلاد کوثر شهرستان زنجان همه ساله به صورت متمرکز در یک مکان اجرا می شد، ابراز کرد: برای جشن میلاد کوثر شهرستان زنجان دو مکان آماده شده تا عموم شهروندان در سطح شهرستان زنجان بتوانند از این مراسم استفاده کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با بیان اینکه برنامه های سپاه رویکرد مسجد محوری به خود گرفته است، عنوان کرد: جشن میلاد کوثر شهرستان زنجان به صورت همزمان در زینبیه اعظم زنجان و حسینیه رزمندگان ثارالله (ع) اجرا می شود.

سهندی با اشاره به اینکه حوزه های مقاومت بسیجی  که در محدوده زینبیه اعظم زنجان و حسینیه ثارالله (ع)قرار دارند همراه با عموم مردم در جشن میلاد کوثر شرکت می کنند،تصریح کرد: برنامه های جشن میلاد کوثر روستا های شهرستان زنجان از فردا به صورت متمرکز در سطح روستا ها اجرا می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های جشن میلاد کوثر شهرستان زنجان راس ساعت 16 عصر روز پنج شنبه 17 اسفند ماه در هر دو مکان آغاز می شود، افزود: در هشت روستا شهرستان زنجان به صورت متمرکز و در 15 روستا به صورت غیر رسمی برنامه جشن میلاد کوثر اجرا می شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد پایگاههای مقاومت بسیج در مساجد دایر شده و برنامه های بسیج در راستای مسجد محوری اجرا می شود، ادامه داد: مساجد از صدر اسلام بهترین و بزرگترین محل برای تصمیم گیری های کلان سیاسی،اقتصادی و نظامی بوده است.

سهندی با بیان اینکه برنامه های متنوعی در جشن میلاد کوثر در هر دو مکان اجرا خواهد شد،اضافه کرد: مولودی خوانی،سخنرانی در مورد سبک زندگی فاطمی و برنامه های دیگری در این راستا اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه 50 درصد قشر جامعه را بانوان تشکیل می دهند و 50 درصد برنامه های بسیج مختص بانوان است، خاطرنشان ساخت: نگاه جنسیتی در برنامه های بسیج وجود ندارد و برنامه های بسیج برای آحاد مردم است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین