امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰
فرمانده سپاه ناحیه زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۶۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰
اعزام 900 نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور؛اعزام ها از 24 اسفند ماه آغاز می شود

فرمانده سپاه ناحیه زنجان از اعزام 900 نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب راهیان نور خبر داد.

به گزارش عصرزنجان،محسن سهندی امروز جمع خبرنگاران ، با بیان اینکه نگاه ماه به راهیان نور به عنوان عملیات بزرگ فرهنگی در یک مقیاس کلان است، اظهار کرد:  برنامه های متنوعی برای راهیان نور سپاه شهرستان زنجان تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به اینکه از اوخر اسفند ماه تا نیمه اول فروردین ماه اعزام ها از شهرستان زنجان آغاز خواهد شد، ابراز کرد: 20 دستگاه اتوبوس به صورت متمرکز از شهرستان زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان بیان اینکه پنج دستگاه اتوبوس و 15 دستگاه اتوبوس برای برادران تدارک دیده شده تا زئران شهدا را به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام کنند، عنوان کرد: در مجموع حدود 900 نفر از شهرستان زنجان به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

سهندی با اشاره به اینکه زیر ساخت های خوبی برای خدمات رسانی به زائران شهدا در خرمشهر ایجاد شده است، تصریح کرد: هر روز به تعداد 650 نفر از زائران خدمات رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه همه ساله 600 تا 700 خانواده به صورت شخصی در یادمانهای شهدا حضور پیدا می کنند، افزود: برای افرادی که به صورت شخصی در مناطق عملیاتی حضور پیدا می کنند خدمات لازم ارائه می شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه اعزام ها در سه مرحله انجام می شود، ادامه داد: زائران مناطق عملیاتی اروند کنار،یادمان شهدای فتح المبین،شهدای علقمه،شلمچه، طلائیه،گلزار شهدای هویزه و دهلاویه را زیارت خواهند کرد.

سهندی با بیان اینکه اولین مرحله از اعزام ها در 24 اسفند ماه به استعداد 10 اتوبوس به مناطق عملیاتی انجام می شود، اضافه کرد: آخرین مرحله از اعزام ها در هشت فروردین ماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از راویان و سخنرانان مطرح کشور در مناطق عملیاتی استفاده می شود، خاطرنشان کرد: راویان و روحانیون به سه گروه تقسیم می شوند که در اتوبوس ها و مناطق عملیاتی  و اردوگاهها حضور خواهند داشت.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین