امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۶۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۹
آمادگی کامل ناوگان مسافری برای انجام سفرهای نوروزی

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از آمادگی کامل ناوگان مسافری استان زنجان برای انجام سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش عصرزنجان ،ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پیش فروش بلیط های نوروزی اتوبوس های بین شهری بصورت اینترنتی و حضوری . پیش  فروش اینترنی بلیت از مورخه 17 اسفند ماه بصورت اتواماتیک (حضوری و غیر حضوری) آغاز شده  و نظارت مستمر ستادی و استانی بر روند اجرای آن انجام می شود.

وی با بیان اینکه با توجه به پیش‌بینی آغاز سفرهای نوروزی از 24 اسفند و تعطیلات منتهی به پایان سال ، طرح نوروزی از 23 اسفند تعیین و با توجه به ترکیب تعطیلات در سال جدید پایان طرح نیز 17 فروردین است ، ابراز کرد: ساماندهی و نظارت بر عملکرد امداد خودروي داراي مجوز در شبکه راه ها از طریق سامانه مدیریت ناوگان امدادي انجام می شود وهمه کارگاههای جاده ای در طول ایام نوروزی از 24 اسفند ماه سالجاری تا 17 فروردین ماه سال 97 فعال و تعطیل هستند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان ساخت : نظارت بر مدیران فنی شرکتها و موسسات حمل و نقل در اعمال دقت نظر بیشتر هنگام بررسی و ارایه تاییدیه سلامت فنی وسایل نقلیه مسافربري قبل از اعزام به سفر وهمچنین نظارت بر فعالیت مجتمع های خدماتی رفاهی با تاکید بر رعایت مسایل بهداشتی ، سیستم گرمایش و سرمایش، نمازخانه ها ، و ... بسیارمورد تاکید این اداره کل است .

دست نشان تصریح کرد: هماهنگی با مبادي مسئول برای جلوگیري از فعالیت سواري هاي مسافربر شخصی در راه هاي برون شهري صورت گرفته است وسایل نقلیه مسافربري درون شهري و ادارات دولتی و سایردستگاه ها و ارگان ها اجازه جابجائی مسافران نوروزي را نخواهند داشت.

گفتنی است جلسه ستاد نوروزی 97 با حضور ارگانهای ذیربط ازجمله پلیس راه ،اورژآنس ،میراث فرهنگی ،استانداری و...دراداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان برگزارشد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین