امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰
مدیر درمان استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۶۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
آماده باش مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان در تعطیلات عید نوروز

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در ایام نوروز و برای رفاه حال مراجعه‌کننده‌ها به ویژه بیمه‌شدگان، با هماهنگی ریاست دانشگاه علوم پزشکی،طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی بستری تامین‌اجتماعی با تشکیل ستاد نوروزی به اجرا درمی‌آید.

وی با بیان اینکه در ايام تعطیلات نوروز بيمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر بطور شبانه‌ روزي به ارائه خدمات می پرداند،ابراز کرد: متناسب با تعداد مسافران نوروزي ساز و کارهای ارائه خدمت به مسافران نوروزی و بیمه شدگان تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشورارائه خواهد شد.

مدیر درمان استان زنجان تصریح کرد: همچنین روسای بیمارستانها به صورت مستمرنحوه ارائه خدمت به بیماران را نظارت و رصد کرده و درخصوص رفع مشکلات احتمالی به سرعت اقدام می کنند.

محمدی با بیان اینکه  طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی استان با نصب بنر های مخصوص و در مبادی ورودی شهرهای

زنجان و ابهر ، به مردم و مسافران عزیز درخصوص ارائه خدمات درماني مدنظر با ذكر نشاني مراكز و خدمات قابل ارائه اطلاع رسانی می کند.

وی با تاکید برگرفتن مرخصی کارکنان و کادر تخصصی مراکز درمانی با هماهنگی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی، افزود: این اقدام باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا ضمن فراهم بودن امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی، از بروز هرگونه کاستی و اختلال در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس پیشگیری شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان در پایان خاطر نشان ساخت : بیماران و بیمه شدگان عزیز میتوانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی از طریق سامانه پیامک شماره 10001420241  و یا از طریق شماره تلفن 33424713  مراتب را به کشیک ایام نوروزی ستاد اطلاع دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین