امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۷۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
 كشف بيش از 116 هزار انواع مواد محترقه خطر ناك در زنجان؛ برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه غير مجاز و خطرناك تشديد می شود

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به كشف 116 هزار و 252 عدد انواع مواد محترقه غير مجاز و خطرناك گفت: طرح برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه غير مجاز و خطرناك در دستور كار يگان هاي انتظامي قرار دارد.

جعفر كردلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: در راستاي پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال پليس طرح هاي مختلفي را در سطح استان اجرا مي كند.

وی با تاكيد براينكه پليس مخالف شادي مردم در چهارشنبه آخر سال نيست، ابراز کرد: به منظور پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال ، والدين و خانواده هابر رفتار فرزندان خود نظارت وكنترل داشته باشند.

جانشين فرمانده انتظامي استان عنوان کرد: در راستاي پيشگيري از بروز خطرهاي احتمالي مواد محترقه و منفجره در آخرين روزهاي سال، برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه غير مجاز و خطرناك تشديد و در دستور كار يگان هاي انتظامي استان قرار دارد.

کردلو خاطر نشان كرد: روز گذشته،با اجراي چند طرح مبارزه و مقابله با توزيع و فروش انواع مواد محترقه غير مجاز و خطر ناك در سطح استان، 116 هزار و 252 عدد انواع مواد محترقه غير مجاز كشف، سه متهم در اين خصوص دستگير و يك دستگاه خودرو توقيف شد.

وی  با اشاره به برخورد قاطع پليس با سودجويان و توزيع كنندگان مواد محترقه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني و موارد مشکوک مراتب را به پليس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین