امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۳
جانشین نیروی انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۱۸۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
بازداشت مزاحمان چهارشنبه آخر سال تا پايان تعطيلات نوروزی/با هنجارشکنی ها به شدت برخورد می شود

جانشين فرماندهي انتظامي استان زنجان گفت: افرادي كه در چهارشنبه آخر سال اقدام به سلب آسايش عمومي و برهم زدن نظم جامعه می کنند تا پايان 14 فروردين در بازداشت خواهند بود.

جعفر کردلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به تمهیدات انجام شده پلیس در چهار شنبه سوری اشاره کرد و اظهار داشت: پلیس زنجان درچهار شنبه آخر سال آماده باش کامل بوده و از همه توان خود برای حفظ امنیت استفاده می کند.

وی با بیان اینکه افرادی در چهار شنبه سوری آرامش مردم را به هم بزنند به صورت جدی برخورد می شود، ابراز کرد: افرادی که با هنجار شکنی های خود در چهار شنبه آخر سال محل امنیت باشند توسط پلیس دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان پلیس خواهد بود.

جانشين فرماندهي انتظامي استان زنجان عنوان کرد:افرادي كه در چهارشنبه آخر سال اقدام به سلب آسايش عمومي و برهم زدن نظم جامعه نمایند، تا پايان 14 فروردين در بازداشت خواهند بود و خودرو رانندگان متخلف نیز توقیف می شود.

کردلو با اشاره به چهارشنبه آخرسال به شهروندان هشدار داد:در اين ايام فرزندان خود را مراقبت و کنترل کنند ضمن اينکه با توليد و توزيع کنندگان مواد محترقه آسيب زا نيز طبق قانون، برخورد مي شود.

وی با بیان اینکه قاطعيت در انجام ماموريتها و اخلاق مداري يکي از رمزهاي موفقيت نيروي انتظامي است، افزود: پليس ايران اسلامي وظيفه بسيار مهم، حساس و خطيري بر عهده دارد و آن برقراري نظم و امنيت و آرامش در يک کشور اسلامي است.

جانشين فرماندهي انتظامي استان زنجان با اشاره به اینکه خودروهايي که براي مردم باعث ايجاد نگراني و مزاحمت مي شوند تا بعد از تعطيلات نوروز توقيف مي شوند، ادامه داد: اميدواريم که مردم در اين راستا همکاري لازم را داشته باشند.

کردلو  با بيان اينكه کساني که تخلف مي کنند طبق قانون و قطعا با هماهنگي قضايي با آنها برخورد مي شود و تا بعد از تعطيلات نوروز در خدمت آنها خواهيم بود، اضافه کرد: پليس با کساني که در اتوبان ها با نقض قوانين راهنمايي و رانندگي، مرتکب تخلف مي شوند برخورد مي کند .

وی در پایان با اشاره به اینکه آسيب هاي که در چهارشنبه آخر سال به برخي از جوانان وارد مي شود بسيار نگران کننده است، خاطرنشان ساخت: مايل هستيم چند روز آينده از سال به خوبي سپري شود تا با آسايش وارد سال جديد شويم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین