امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
مدیر درمان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۲۲۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
ارائه خدمات درماني به 9472 بيمار سرپايي در طول تعطيلات نوروزي؛298 بیمار بستری شدند

مدیر درمان استان زنجان گفت:9هزارو 742 بيمار بصورت سرپايي خدمات درماني مورد نياز خود را در ایام تعطیل از بيمارستانهاي اميد ابهر و امام حسين (ع) زنجان دريافت کردند.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: در پي آماده باش نوروزي مراكز درماني تامين اجتماعي استان زنجان همسو با مراكز درماني دانشگاه علوم پزشكي ، بيش از 9هزارو 742 بيمار بصورت سرپايي خدمات درماني مورد نياز خود را در ایام تعطیل از بيمارستانهاي اميد ابهر و امام حسين (ع) زنجان دريافت کردند.

وی درباره بستري شدگان در اين دو مركز درماني گفت:298 بيمار در طول تعطيلات نوروزي در دو مركز درماني تامين اجتماعي استان بستري شده و تحت معالجه و درمان قرار گرفته اند.

مدیر درمان استان زنجان در زمينه تعداد بيماران جراحي و الكتيو نيز تصريح كرد: امسال 66 بيمار از 29 اسفند لغايت 13 فروردين 96 در اين دو مركز درماني بصورت اورژانسي مورد عمل جراحي و الكتيو قرار گرفته اند0

محمدی به همكاري سازمان تامين اجتماعي با حوزه هاي سلامت استان اشاره کرد و عنوان داشت: با تعامل شايسته با دانشگاه علوم پزشكي استان و ساير حوزه هاي بخش سلامت ، خدمات درماني به مراجعين و بيماران در استان به نحو مطلوب ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برنامه ریزی ارائه خدمات درمانی استان ، رضایت مراجعین و مسافرین نوروزی را بدنبال داشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین