امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲
کارشناس هواشناسی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۲۵۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
نفوذ سامانه بارشی جدید به زنجان از روز یک شنبه/کاهش تدریجی دمای کمینه در استان؛باغداران آمادگی لازم برای مقابله با سرمازدگی را داشته باشند

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از روز یک شنبه سامانه جدید بارشی به استان نفوذ می کند، گفت: در ساعات بعدازظهر و عصر روز یک شنبه شاهد بارش های باران خواهیم بود.

حسین سلطانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت جوی هوای امروز استان زنجان اشار کرد و اظهار ات:هوای امروز زنجان به صورت آسمانی قسمتی ابری و در برخی نقاط مه آلود خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای بعد ازظهر امروز افزایش ابر، وزش باد شدید و بارش های رگباری باران و رعدوبرق پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی استان زنجان عنوان داشت: با توجه به کاهش دما از عصر امروز احتمال بارش باران و برف در ارتفاعات طارم پیش بینی می شود.

سلطانی با اشاره به اینکه طی فردا نیز موج جدیدی وارد منطقه شده و در ساعات بعدازظهر و عصر شاهد بارش های باران خواهیم بود، تصریح کرد: در ساعات شب بارش ها در مناطق سردسیر استان به شکل باران و برف خواهد بود.

وی با بیان اینکه از امشب تا صبح روز سه شنبه دمای کمینه روند کاهشی داشته و دمای کمینه به ویژه در مناطق سردسیر استان به صفر و زیر صفر خواهد رسید، افزود:باغداران عزیز تمهیدات لازم جهت مقابله با سرمازدگی محصولات باغی را اتخاذ کنند.  

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین