امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲
فرمانده انتظامي استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۲۵۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان/كشف 22 كيلو 450 گرم مواد مخدر از سوداگران مرگ

فرمانده انتظامي استان از كشف 22 كيلو 450 گرم مواد مخدر از نوع ترياك و دستگيري 3 قاچاقچي سابقه دار در یک عمليات پليسي خبر داد‌.

سردارعلي آزادي امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعاليت يك باند در امر تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وي با اشاره به اینکه در تحقيقات صورت گرفته مشخص شد اين افراد به صورت عمده در تهيه و قاچاق مواد مخدر فعاليت دارند، ابراز کرد:ماموران در ادامه تحقيقات خود دريافتند اين متهمان قصد دارند مقدار قابل توجهي مواد مخدر را از استان هاي شرقي به وسيله دو دستگاه خودرو به استان هاي غربي كشور منتقل و توزيع كند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اين متهمان آغاز و با تشكيل چهار تيم از پليس مواد مخدر مركز استان به اجرا درآمد، عنوان داشت: مأموران موفق شدند متهمان را با دو دستگاه كاميون در اتوبان زنجان - قزوين شناسايي و متوقف كنند.

سردار آزادی با تاكيد بر اينكه ماموران در بازرسي دقيق از خودرو متهمان 22 كيلو 450 گرم ماده مخدر از نوع ترياك كه در كاميون ها جاسازي شده بود كشف كردند، افزود: اين متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي و روانه زندان شد.

وی با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین