امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۳
رئیس پلیس راه استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۲۶۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱
بارش برف و باران و کندی تردد در جاده های زنجان/استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی استان

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان زنجان باعث لغزنده شدن سطح جاده شده است.

 علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت ترافیکی جاده های استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان زنجان باعث کندی تردد شده است.

وی با بیان اینکه در محورهای کوهستانی استان زنجان بارش برف از روز گذشته آغاز شده است، عنوان داشت: بارش برف و باران باعث لغزنده شدن سطح جاده شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه بارش برف در محور زنجان- طارم ، زنجان-تهم ،چروزق و زنجان -دندی باعث کندی تردد شده است، ابراز کرد: تردد در این محور ها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

شیر محمدی با بیان اینکه کل محورهای مواصلاتی شهرستان خدابنده بارش برف وجود دارد که باعث لغزنده شدن سطح جاده شده است، افزود: اتوبان زنجان-قزوین کیلومتر 75 تا 90 کولاک مقطعی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی برای تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان الزامی است، تصریح کرد: استفاده از زنجیر چرخ در محور زنجان-طارم، زنجان-تهم،چورزق و زنجان -دندی الزامی است.

رئیس پلیس راه استان زنجان در ادامه به برخورد رخ به رخ کامیون با یک‌دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر 15محور زنجان-میانه خبر داد و اضافه کرد: انحراف به چپ کامیون علت اصلی این حادثه بوده است.

شیرمحمدی بابیان اینکه متاسفانه سرنشین پراید در بیمارستان فوت و راننده به کما رفته است، ادامه داد: سرعت و سبقت غیر مجاز علت اصلی تصادفات جاده ای زنجان است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین