امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۸
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه:
کد خبر: ۶۲۸۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
اسکان رایگان 389 نفر روز بیمار مبتلا به سرطان سرتاسر کشور در مهرانه

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه از اسکان رایگان 389 نفر روز بیمار مبتلا به سرطان سرتاسر کشور در سرای نیکان مهرانه خبر داد.

جواد گرانمایه امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، ، از اسکان رایگان 389 نفر روز بیمار مبتلا به سرطان از استان زنجان و سرتاسر کشور خبر داد و اظهار کرد: بیماران تا اتمام دوران درمان که به تشخیص پزشک صورت می‌گیرد در این مرکز اسکان می‌یابد.

وی با اشاره به ساخت این مهمانسرا توسط دختران مرحوم مهدوی، بنیانگذار دانشگاه علوم پزشکی زنجان که در سطح استانداردهای هتل 4 ستاره است، تصریح کرد: در حال حاضر غذای گرم بیماران در سه وعده (صبحانه، نهار و شام) به صورت رایگان به افراد پذیرش شده ارائه می‌شود.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در مورد سایر برنامه های این مجموعه نیز گفت: هر هفته روزهای یکشنبه خیرین کمیته بانوان با اجرای مراسمات متنوع شاد و فرهنگی، دینی و مذهبی از بیماران اسکان یافته در مهمانسرای مهرانه زنجان عیادت می‌کنند.

گرانمایه با بیان اینکه یکی از آرزوها و ماموریتهای مهم مهرانه از لحظه آغاز فعالیت، احداث مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه بود که با همت خیرین، کلنگ این مرکز در مهرماه سال 1390 به زمین زده شد، ابراز کرد:  هدف از راه اندازی کامل این پروژه بزرگ برطرف کردن اصلی ترین دغدغه های بیماران مبتلا به سرطان در استان بود که بحمدلله با مراجعه بیماران داخل استان و سایر کشور ساخت این مجموعه در کاستن مشکلات این عزیزان موثر واقع شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین