امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۴
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداري زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
 افزايش 2 برابري آسفالت ريزي معابر زنجان در فروردين‌ماه؛بيش از 3 هزار و 728 تن آسفالت ريزي انجام شده است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداري زنجان از افزايش دو برابري آسفالت ريزي معابر در فروردين‌ماه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: فروردين‌ماه بيش از 3 هزار و 728 تن آسفالت ريزي شده است.

داود نوري امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه در فروردین ماه سالجاری بيش از 3 هزار و 728 تن آسفالت ريزي انجام شده است، اظهار کرد: درفروردين ماه سال گذشته يك هزار و 890 تن آسفالت ريزي شده بود.

وي به سهم مناطق در آسفالت ريزي اشاره كرد و گفت: بيشترين ميزان آسفالت ريزي مربوط به منطقه يك با بيش از يك هزار و 855 تن بوده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداري زنجان سهم منطقه دو را 726 تن و منطقه سه را يك هزار و 144 تن اعلام كرد.

نوري به توليد محصولات بتني سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري اشاره كرد و گفت: انواع كفپوش‌هاي ساده، زرد، قرمز و بريلي در اندازه‌هاي مختلف توليد شده است كه نسبت به سال گذشته با افزايش روبرو بوده است.

وی بيان كرد: 157 مترمربع كفپوش ساده، 155 مترمربع كفپوش زرد، 445 مترمربع كفپوش قرمز در اندازه 30 در 30، 212 مترمربع كفپوش قرمز در اندازه 40 در 40 و 416 مترمربع كفپوش بريلي در فروردين ماه امسال توليده شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداري زنجان افزود: در مجموع امسال نزديك يك هزار و 400 مترمربع انواع كفپوش توليد شده كه اين آمار در فروردين ماه سال گذشته حدود يك هزار مترمربع بوده است.

انتهاي پيام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین