امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۳
مدير عامل شركت گاز استان زنجان:
کد خبر: ۶۳۰۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
عملیات گاز رسانی به 115 روستای زنجان در دست اقدام است؛حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر از 910 روستاي استان زنجان 490 روستا از نعمت گاز طبيعي استفاده مي كنند، گفت: عمليات گازرساني به 115 روستاي ديگر نيز در دست اقدام است.

موسی احمدلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، از بهره مندي 100 درصد جمعيت شهري استان زنجان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و اظهار کرد:هم اکنون77.4 درصد از كل خانوارهای روستایی استان زنجان بهره مند از گاز طبیعی هستند.

وی ابراز کرد: در صورت تامين اعتبار و با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان زنجان ميزان برخورداری خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی به بیش از 85 درصد مي رسد.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با اعلام اينكه در حال حاضر از 910 روستاي استان زنجان 490 روستا از نعمت گاز طبيعي استفاده مي كنند،عنوان کرد: عمليات گازرساني به 115 روستاي ديگر نيز در دست اقدام است كه با اتمام آن استان زنجان به هدف تعیین شده در گازرسانی به روستاها در سطح کشور خواهد رسید.

احمد لو خاطرنشان کرد: با اجرای کامل مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان زنجان برخورداری خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی به بیش از 85 درصد مي رسد.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان تصريح كرد: اگر منابع مالي به خوبي تامين شود، گاز زنجان با برخورداری از نيروهاي توانمند و متعهد ظرفيت لازم براي تامين نياز استان به گاز طبيعي در بخش هاي مختلف، مشتركين خانگي، صنعتي و عمومي را در اسرع وقت دارد.

احمدلو از اجراي 6 هزار و 97 كيلومتر شبكه گذاري در استان خبر داد و افزود:: نصب بيش از 176 هزار علمك، بهره مندي همه 11 شهرك صنعتي استان، 2 ناحيه صنعتي ايجرود و طارم و 3 محور صنعتي ذاكر– بناب، روي و نورين از گاز طبيعي، گازرساني به صنايع عمده استان و بهره برداري كامل از 40 جايگاه CNG در استان از ديگر خدمات ارائه شده به مردم شریف در استان زنجان است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین