امروز: پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان:
کد خبر: ۶۳۱۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
ترامپ چهره واقعی دولت آمریکاست/ دولتمردان ایران نباید به گفتارهای آمریکا زیاد اهمیت بدهند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت : آمریکا با زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین بین المللی سند برجام را ملغی کرد و چهره منفور و واقعی خود را نمایان ساخت.

به گزارش عصر زنجان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد زنجان ،حسین محمدی اظهار کرد: رهبرمعظم انقلاب اسلامی از ابتدای مذاکرات نسبت به ماهیت سران آمریکا اعتماد نداشتند و مکررا آن را بیان فرمودند.

وی اضافه کرد: آمریکایی ها با مسائل هسته ای و امثال آن درخصوص جمهوری اسلامی ایران مشکل جدی ندارند و همه اینها بهانه است و آنها با اساس و بنیان جمهوری اسلامی و ملّت ایران دشمنی و کینه دارند.

وی با اشاره به اینکه رفتار خصمانه حاکمان آمریکا در طول تاریخ و مخصوصا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با مردم ایران تغییر نکرده است، تصریح کرد: دولتمردان جمهوری اسلامی نباید به گفتارهای آنان زیاد اهمیت بدهند بلکه رفتار امریکایی ها باید مورد توجه باشد.

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت : ترامپ و رفتارهای ترامپ چهره واقعی و عریان شده دولت و حاکمان آمریکا در قبال دولت و ملّت ایران و کشورهای دنیاست.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: جمهوری اسلامی همواره به قوانین بین المللی پایبند بوده است و بر این پیمان بین المللی نیز استوار بود اما آمریکایی ها با نقض قوانین و نادیده گرفتن اسناد برجام چهره قانون شکنانه خود را نشان دادند.

محمدی تصریح کرد : ملّت ایران راه پیشرفت و تعالی را با مدد الهی و رهبری های حکیمانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی طی می کند. 

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین