امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱
مدیر درمان استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۱۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
رشد 12 درصدی مراجعین سالمند به مراکز درمانی تامین اجتماعی؛ طرح تکریم سالمندان در همه مراکز درمانی استان در حال اجراست

مدیر درمان استان زنجان گفت: بیش از 148 هزار نفر از سالمندان در سال گذشته از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند شده اند.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، مدیر درمان استان زنجان اظهار داشت: در سال 96 بیش از 148 هزار نفر از بیمه شدگان و بیماران سالمند بالای 65 سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان بهره مند شده اند.

وی با اشاره به اجرای طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان ابراز کرد: طرح تکریم سالمندان بطور دقیق در همه مراکز درمانی استان در حال اجراست و افراد بالای 65 سال به محض ورود با عنوان تکریم سالمندان بدون نوبت ویزیت شده و تحت معالجه و درمان قرار می گیرند.

مدیر درمان استان زنجان رشد 12 درصدی مراجعین سالمند را در سال 96 نسبت به سال 95 اعلام کرد و افزود: بیش از 132 هزار نفر در سال 95 از خدمات درمانی سازمان بهره مند شده بودند.

محمدی سالمندان و افراد پیشکسوت را نخبگان و خردمندان خواند و تصریح کرد اجرای این طرح ، بیانگر منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است.

وی در پایان رعایت اخلاق و ادب و نزاکت اجتماعی در کلیه مراکز درمانی توسط کادر درمانی برای سالمندان را سرلوحه امور مدیریت درمان استان اعلام کرد و گفت خوشبختانه در سال گذشته رفتار کارکنان مراکز درمانی را رصد کردیم و  ضمن برخورد قاطع با افراد اندک خاطی ، کاهش چشمگیری را در این زمینه شاهد بودیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین