امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۲
رئیس ستاد بحران شهرداری زنجان:
کد خبر: ۶۳۳۱
تاریخ انتشار: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
طوفان و رعد و برق روز گذشته خسارت جانی و مالی نداشت/حضوراکیپ های آتش نسانی و خدمات شهری شهرداری زنجان در مناطق سیل خیر

رئیس ستاد بحران شهرداری زنجان گفت: طوفان و رعد و برق بعد از ظهر روزگذشته(چهارم خرداد ماه )خسارت جانی و مالی در پی نداشته است.

جواد اسدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران شهرداری زنجان در آماده باش کامل است، اظهار کرد: طوفان و رعد و برق بعد از ظهر روزگذشته(چهارم خرداد ماه )خسارت جانی و مالی در پی نداشته است.

وی با اشاره به اینکه با شروع طوفان و رعد برق اکیپ های آتش نسانی و خدمات شهری شهرداری زنجان در مناطق پرخطر حضور پیدا کرده اند، ابراز کرد: 11 مورد آبکشی از حیاط منازل شهروندان توسط نیروهای آتش نشانی شهرداری زنجان انجام شده است.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری زنجان با بیان اینکه با مدیریت شهردار زنجان ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل بود، عنوان کرد: نیروهای ستاد مدیریت بحران برای بررسی و ارزیابی اولیه در سطح شهر حضور داشته اند.

اسدی با اشاره به اینکه اکیپ های خدمات شهری در مراکز و مناطق پر خطر برای رفع و رجوع سیل آب حضور داشتند، افزود: با تمهیدات انجام شده طوفان و رعد و برق روز گذشته بدون حادثه جانی و مالی به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر خودروهای آتش نشانی شش  دستگاه خودروی سنگین در مراکز پرخطر(سیل خیز) در حالت آماده باش بودند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری زنجان تاکید کرد: شهروندان در شرایط طوفانی از پارک کردن وسیله نقلیه خود در اطراف درختان پوسیده و ساختمان های نیمه کاره خودداری کنند.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین