امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۸
مدیرعامل مهرانه :
کد خبر: ۶۳۳۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲
تشکیل 6600 فقره پرونده مبتلا به سرطان در مهرانه زنجان؛حمایت 120 خیر زنجانی از مهرانه

 مدیرعامل مهرانه گفت:  از سال ابتدای تاسیس مهرانه (سال 85) تا کنون 6 هزارو 600 فقره پرونده مربوط به مبتلایان به سرطان استان زنجان و سه شهرستان خارج از استان (میانه، تکاب و بیجار) تشکیل شده است.

اصغر وثوق امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار کرد: از سال ابتدای تاسیس مهرانه (سال 85) تا کنون 6 هزارو 600 فقره پرونده مربوط به مبتلایان به سرطان استان زنجان و سه شهرستان خارج از استان (میانه، تکاب و بیجار) تشکیل شده است.

 وی با اشاره به ارائه خدمات رادیوتراپی رایگان به بیماران استان زنجان سراسر کشور توسط مهرانه تصریح کرد: خدمات رادیوتراپی رایگان مهرانه شامل تمامی بیماران کشور می‌شود اما این مجموعه در حوزه ارائه خدمات رایگان (بیش از 90 تا 100 درصد) دارو، شیمی‌درمانی و جراحی تنها در قبال بیماران استان زنجان و 3 شهرستان نامبرده خارج از استان متعهد شده است.

 با بیان اینکه "در ابتدای تاسیس به فکر خدمتی متفاوت به مردم بودیم اما فکرش را نمی کردیم که به این سطح از خدمات برسیم که روزی افتخار زنجان و ایران شویم" به حمایت بی‌چون و چرای خیرین بااخلاص زنجانی از ابتدای تاسیس مهرانه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 120 هزار خیر زنجانی از مهرانه حمایت می‌کنند که بر اساس آمارهای کمیته منابع انسانی روزانه به طور متوسط 700 خیر جهت اداره امور محوله در دفاتر مهرانه حضوری فعال دارند.

مدیرعامل مهرانه با اشاره به حمایت مالی ماهانه 700 میلیون تا یک میلیارد تومانی مردم از مهرانه با واریز کمک‌های نقدی به قلک‌های این مجموعه از رسانه‌ها خواست تا برای معرفی ظرفیت مردمی گران‌بهای استان زنجان پای کار بیایند.

 وثوق  رسانه‌ها را چشم و گوش جامعه دانست و از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران خواست تا کمی هم در کنار انعکاس اخبار سازمان های اجرایی نسبت به تبلیغ و معرفی مجموعه مهرانه و سازمان های خیریه استان زنجان که با حمایت مردمی توانسته‌اند به عنوان پشتیبان قوی بار مالی روی دوش دولت‌ها را بکاهند، اقدام کنند.

 وی با اشاره به هزینه 40 میلیارد تومانی در ساخت و احداث کلینیک تخصصی مهرانه تا به امروز ادامه داد: در این اوضاع وانفسای کنونی مهرانه توانسته است به لطف خدا و حمایت مردم در پیشبرد اهداف خود بدون هیچ مشکلی اقدامات قابل توجهی انجام دهد، همچنین در تلاشیم به منظور نیل به رسالت‌ها در آینده با رساندن مبلغ 40 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان برنامه‌های سلامت‌محور خود را عملیاتی نمائیم.

بنیانگذار مهرانه با عنوان اینکه"صاحبان اصلی مهرانه مردم و اصحاب رسانه هستند" ابراز کرد: انتظار داشتیم حدود 3 سالی که مرکز رادیوتراپی مهرانه راه‌اندازی شده است اصحاب رسانه نسبت به معرفی خدمات این مجموعه و تبلیغ کار خیر با مهرانه همراهی خوبی داشته باشند.

 مدیرعامل مهرانه با اشاره به ثبت سند 70 میلیارد تومانی خیر گرامی زنجانی مقیم تهران، "حاج رسول اربابی" جهت خرید دستگاه تشخیصی فوق پیشرفته  پت اسکن با قیمت حدود 30 تا 40 میلیارد تومان و خرید دستگاه فوق  پیشرفته درمانی سایبر نایف تصریح کرد: این خیر به شرط عمری سند شش دانگ منزل شخصی و گاراژ خود را جهت حمایت از مبتلایان به سرطان به مهرانه اهدا کرده است.

وثوق با اشاره به اینکه سرب و روی می تواند عامل سرطان باشد ولی بهتر است مردم بدانند استعمال سیگار، مصرف فست فود، عدم توجه به ورزش هم می‌تواند زمینه‌ساز ابتلا به سرطان باشد،عنوان داشت:  3 سال است فعالیت‌های ورزشی را در شهربازی برگزار کرده‌ایم ولی میزان استقبال شهروندان از این برنامه رضایت‌بخش نیست

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین