امروز: یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۹
فرمانده سپاه ناحیه زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۴۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
آغاز اجرایی پروژه آبرسانی به روستای دگاهی زنجان+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه زنجان از آغاز اجرایی پروژه آبرسانی به روستای دگاهی شهرستان زنجان خبر داد.

محسن سهندی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه ناحیه زنجان در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به روستای ها محروم شهرستان زنجان اقدامات مهمی را انجام داده است، ابراز کرد: از جمله اقدامات مهم بسیج سازندگی ناحیه زنجان آبرسانی به روستاهای محروم است.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته چهار طرح آب رسانی به روستاهای زنجان توسط بسیج سازندگی به پایان رسیده است، ابراز کرد: سه طرح آبرسانی برای سالجاری آغاز شده که پروژه آبرسانی به روستای دگاهی اولین پروژه است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه طی سال گذشته در راستای محرومیت زدایی به روستاهای محروم شهرستان زنجان 22 گروه جهادی اعزام شده است، عنوان کرد: گروههای جهادی بسیج سازندگی به مدت هفت روز در راستای خدمات رسانی به روستاهای زنجان حضور خواهند داشت.

سهندی از اعزام تیم های شناسایی گروههای جهادی به مناطق محروم در راستای شناسایی عرصه های برای خدمات رسانی گروههای جهادی بسیج در سطح شهرستان زنجان خبر داد و افزود: طی سالجاری سه تیم شناسایی گروههای جهادی در سطح شهرستان زنجان اعزام شده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: 30 گروه جهادی آماده اعزام  به مناطق محروم هستند که بعد از ماه مبارک رمضان در راستای خدمات رسانی به مردم اعزام خواهند شد.

انتهای پیام /

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین