امروز: دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۴۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
بازارچه محلی تولیدات مددجویان در زنجان برپا می شود

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:به منظور معرفی وفروش تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بازارچه عرضه محصولات مددجویان از 17خرداد ماه سالجاری در پارک ملت زنجان گشایش می یابد.

هدایت صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد:20طرح خودکفایی در این بازارچه شرکت می کنند وتولیدات خود را در قالب محصولات کیف وکفش ،پوشاک ،مواد خوراکی وصنایع دستی ، برای فروش عرضه می کنند.

وی با دعوت از مردم برای بازدید از این بازارچه در سالی که بنام حمایت ازکالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله)لقب گرفته است، گفت : بازارچه محلی اشتغال  بارویکرد عرضه وفروش تولیدات مددجویان  در رده مشاغل خرد وخانگی  برپامی شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تاکید براینکه اشتغال زایی برای مددجویان می تواند آنها را به نیروهای مولد وکار آفرین تبدیل کند افزود:اشتغال پایدار مددجویان زمینه ساز توانمندی  خانواده های تحت حمایت  است که منجر به خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد می شودو نمونه بارز آن توانمندی 2300خانواده از مددجویان تحت حمایت دراردیبهشت ماه سال جاری بود.

صفری بابیان اینکه بازارچه محلی اشتغال وتولیدات مددجویان در شهرهای زنجان وابهر برپامی شودگفت:این بازارچه ها از تاریخ 12خردادماه در شهرستان ابهر و  از17خردادماه سال جاری  در پارک ملت زنجان گشایش  وبازدید وخرید از این بازارچه ها برای عموم همشهریان آزاد است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین