امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲
مدیر درمان استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۵۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
افتتاح 2 پروژه در زنجان به مناسبت هفته تامین اجتماعی

مدیر درمان استان زنجان گفت:طرحهای استاندارد سازی اورژانس بیمارستان امید ابهر و ارتقاء هتلینگ بخشهای سزارین و رومینگین بیمارستان امام حسین (ع) زنجان در هفته تامین اجتماعی افتتاح خواهد شد.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار داشت: طرحهای استاندارد سازی اورژانس بیمارستان امید ابهر و ارتقاء هتلینگ بخشهای سزارین و رومینگین بیمارستان امام حسین (ع) زنجان در هفته تامین اجتماعی افتتاح خواهد شد.

وی پیرامون زیر بنای کلی این پروژه ها افزود: بیش از هزار و500 متر مربع در این دو طرح در قالب برنامه های استراتژیک مدیریت درمان استان زنجان به مرحله بهره برداری میرسد.

مدیر درمان استان زنجان تصریح کرد: بیش از 500 متر مربع به فضای فیزیکی بخش اورژانس بیمارستان امید ابهر افزوده می شود.

محمدی در رابطه با طرح  ارتقاء هتلینگ نیز گفت: از جمله موضوعات مهم و حائز اهمیت که در جهت ارتقاء رضایتمندی مراکز درمانی در بسته تعریف شده سیاست های نظام سلامت واهداف کلان سازمان به آن اشاره گردیده، ارائه خدمات هتلینگ با کیفیت به مراجعین می باشد .

وی به حفظ شان و منزلت مراجعین اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ساختارفیزیکی مراکز درمانی ملکی سازمان نیاز به نوسازی و ایجاد تغییرات در جهت ارائه خدمات شایسته ومناسب به بیمه شدگان محترم و ارتقاء رضایتمندی آنان داشت که سازمان تامین اجتماعی گامهای بلندی در سطح کشور در این زمینه برداشته است.

مدیر درمان استان زنجان در پایان تاکید کرد: بیش از 1000 متر مربع از فضای بخشهای سزارین و رومینگن در هفته تامین اجتماعی یعنی اواخرتیر ماه سالجاری رسماٌ افتتاح خواهد شد و مردم ولایتمدار زنجان و بیمه شدگان عزیز زنجانی در مراجعه به این مرکز درمانی به عینه این خدمات بهینه را ملاحظه خواهند کرد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین