امروز: دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۵۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
کمک 270 میلیون تومانی خیران زنجانی به نیازمندان در طرح همای رحمت؛3 هزار سبد مواد غذایی در بین نیازمندان توزیع شده است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از کمک 270میلیون تومانی خیران زنجانی به نیازمندان در سطح استان زنجان خبر داد و گفت: کمک های خیران زنجانی در راستای توزیع مواد غذایی و برپایی سفره های مهربانی هزینه شده است.

شهرام میرزایی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه طرح  همای رحمت برای کمک به نیازمندان برنامه ریزی شده است، اظهار کرد: این طرح در راستای توزیع سبدهای غذایی و سفره های مهربانی اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه با شروع ماه مبارک رمضان این طرح نیز در سطح استان زنجان آغاز شده است، ابراز کرد: طرح همای رحمت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به توزیع سبد مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان اشاره  کرد و افزود: سبدهای غذایی شامل انواع مواد خوراکی همچون گوشت، مرغ، روغن، برنج، پنیر، خرما و قند است.

میرزایی با بیان اینکه سبدهای مواد غذایی و برپایی سفره های مهربانی در سطح استان زنجان با کمک خیران استان تهیه شده است، تصریح کرد: سبد های مواد غذایی در بین خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست، معلولان، زندانیان، سالمندان و بیماران نیازمند توزیع می شود.

وی تاکید کرد: از اول ماه مبارک رمضان تا 25 ماه مبارک 3 هزار سبد غذایی توزیع و 100 مورد سفره مهربانی در سطح استان زنجان برپا شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه برای تهیه سبدهای غذایی 220 میلیون تومان و برپایی سفره های مهربانی 50 میلیون تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: پیش بینی شده است تا پایان ماه مبارک رمضان 4 هزار سبد غذایی بین نیازمندان توزیع و 150 سفره مهربانی برپا شود.

میرزایی در پایان یادآوری کرد: با حضور استاندار زنجان، مسئولان ارشد استانی سفره مهربانی برای خانوده های نیازمند کمیته امداد و بهزیستی در سالن هلال احمر استان زنجان روز گذشته  19 خرداد ماه بر پا شد.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین