امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۳۵۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
کشف بيش از99 كيلو گرم ترياك در عمليات مشترك پليس زنجان و قم

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان از كشف بيش از 99 كيلو گرم ترياك در عمليات مشترك پليس مبارزه با مخدر استان زنجان و قم خبر داد.

جعفر كردلو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: در پي مبارزه قاطع پليس با سوداگران مرگ ماموران مبارزه با مواد مخدر استان از حمل و قاچاق محموله سنگين مواد مخدر مطلع شدند.

وی ابراز کرد: در بررسي هاي دقيق و تكميلي ماموران، خبر انتقال يك محموله بزرگ موادمخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي مركزي كشور تائيد و پس از انجام هماهنگي هاي لازم عمليات پليس براي دستگيري سوداگران مرگ آغازشد.

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان به همكاري و تعامل مشترك ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان هاي زنجان و قم در اين عمليات اشاره و تصريح كرد: در اين عمليات 99 كيلو 600 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي در داخل كاميون جاسازي شده بود كشف يك متهم نيز در اين زمينه دستگير شد.

کردلو با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین