امروز: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲
فرمانده انتظامی استان زنجان:
کد خبر: ۶۳۶۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
6 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان متلاشی شد؛کشف 522 کیلوگرم انوع مواد مخدر در استان

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: از اول سالجاری تا 21 خرداد ماه شش باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان زنجان متلاشی شده است.

سردار آزادی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به میزان کشفیات مواد مخدر در استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: از اول فروردین تا 21 خرداد ماه 522 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه تریاک با 493 کیلوگرم بیشترین کشفیات مواد مخدر استان زنجان است، عنوان کرد: هشیش با 15 کیلوگرم بعد از تریاک بیشترین کشفیات مواد مخدر استان زنجان بوده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه 6 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان زنجان طی سالجاری متلاشی شده است، ابراز کرد: تعداد دستگیر شدگان در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 18درصدی مواجه شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 300 طرح پاکسازی مناطق آلوده توسط نیروهای مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در سطح استان انجام شده است، تصریح کرد: جمع آوری معتادان در این راستا 425 مورد بوده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه بیشترین کشفیات مواد مخدر در سطح استان مربوط به شهرستان زنجان بوده است، خاطرنشان کرد: بیشترین کشفیات به شکل جاساز در در تریلی و خودروهای سبک بوده است.

سردار آزادی با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین