امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کار زنجان:
کد خبر: ۶۳۶۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
لازمه برگزاری مسابقات ورزش کارگری مشارکت و مساعدت واحدهای تولیدی و صنعتی است

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ضمانت اجرایی و لازمه برگزاری مسابقات ورزش کارگری حضور، مشارکت و مساعدت واحدهای تولیدی و صنعتی است.

مرتضی بنیادی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، بااشاره به این که تقویم فعالیتهای ورزش کارگری کشور تکمیل و 2برنامه میزبانی در رشته های ووشو  و دو و میدانی برای استان زنجان و هیات ورزش کارگری تعیین شده است، اظهار کرد: زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی در تیر ماه و  ووشو در نیمه اول اسفند ماه است.

 وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات ورزش کارگری در سطح کشور ظرفیت های بسیار ویژه ای را برای استان به وجودمی آورد، عنوان داشت: بستر و فرصت مناسبی از حیث تبلیغ و شناسایی ظرفیت های ورزشی برای استان و نیز برای واحدهای تولیدی و صنعتی که در حوزه ایجاد شور و نشاط اجتماعی به ویژه در جامعه کارو تلاش فعالیت می کنند، فراهم شده است و از آن به عنوان یک تعامل دو سویه یاد کرد.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: ورزش استان از جهت ورزش کارگری حرفی برای گفتن دارد خصوصا در  ووشو که به عنوان یکی از سرآمدترین رشته های ورزشی همیشه در همه میادین ورزشی جزء مدال آورترین و افتخار آفرین ترین رشته ها ست.

بنیادی ابراز کرد: ضمانت اجرایی و لازمه برگزاری مسابقات ورزش کارگری حضور، مشارکت و مساعدت واحدهای تولیدی و صنعتی است.

وی با بیان این که فدراسیون ورزش کارگری و وزارتخانه از جهت انجام فعالیتهای ورزشی هیچ گونه اعتباری را در نظر نگرفته است، گفت: تامین اعتبارات بطور کامل به خود استان ها محول شده و هدف گذاری این امر بهره مندی از ظرفیت واحدهای تولیدی است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تشکر از مشارکت واحدهای تولیدی و صنعتی استان در بحث برگزاری مسابقات جودو در سطح کشور تاکید کرد: قطعا مشارکت جدی مالی واحدها ما را در پیمایش این مسیر بیش از پیش ترغیب و ایجاد انگیزه می کند و امیدواریم  طبق سنوات گذشته واحدهای تولیدی و صنعتی این مجموعه را کمک و همراهی نمایند.

بنیادی گفت: با توجه به این که 31 استان کشور در این مسابقات شرکت و حضور خواهند داشت زمان و فرصت مناسبی  برای واحدهای تولیدی در بحث تبلیغات محیطی در معرفی کالا و محصولات خود فراهم شده است و سازوکارهای لازم در این زمینه خدمت واحدها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین