امروز: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان محقق شد
کد خبر: ۶۵۲۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف توسط جمعیت بانوان فرهیخته زنجانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان خبر داد.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اشاره به اهداف تالیف و چاپ این کتاب گفت: با توجه به اینکه حجاب و عفاف یکی از مهمترین دغدغه های امروزی حوزه فرهنگ دینی در جامعه ما در حتی جامعه جهانی است.

وی خاطرنشان ساخت: یکی از مهمترین اهداف تالیف و چاپ این کتاب تبیین چرایی حجاب و معرفی الگو برتر حجاب و عفاف در جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به فعالیت های آشکار دشمن برای نابودی حجاب در جامعه افزود: دیگر دشمن بی پروا و آشکارا حمله های خود را یکی پس از دیگری به معقوله حجاب و عفاف آغاز کرده است، عنوان کرد: او به خوبی میداند که با کاهش رعایت حجاب میتواند روابط نامشروع و ناسالم را در جامعه گسترش داده و در قبل آن خانواده این نظام کوچک اجتماعی را از هم بپاشد.

حجت الاسلام صفی یاری تصریح کرد: در جامعه ای که خانواده کارایی خود را از دست دهد نباید انتظار تعالی فردی و اجتماعی در همه زمنیه ها را از آن جامعه داشت.

وی با بیان اینکه این کتاب در دست تالیف است و در تلاشیم که به امید خدا در دهه فجر انقلاب اسلامی از این کتاب رونمایی کنیم، افزود:نویسنده این کتاب خانم آرام نیا، استاد حوزه و دانشگاه، هستند.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین