امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۲۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
افزایش 58درصدی کشفیات فراورده های نفتی در زنجان؛قوانین مربوط به کالا ، خدمات و بهداشت بازدارندگی لازم را ندارد

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: میزان کشفیات فراورده های نفتی در استان زنجان طی سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 58 درصد افزایش داشته است.

مرتضی ممیزی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به آمار عملکرد هفت ماهه تعزیرات حکومتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: از اول فروردین ماه تا 30 مهر ماه سالجاری 3 هزار و 48 پرونده تخلفات در تعزیرات حکومتی استان زنجان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه 3 هزارو 161 پرونده در تعزیرات حکومتی استان زنجان بررسی و مختومه شده است، ابراز کرد: درصد عملکرد این سازمان در هفت ماهه سالجاری بیش از 103 درصد بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه میزان محکومیت متخلفین در هفت ماهه سالجاری 162 میلیاردو 141 میلیون 484هزارو 344 ریال بوده است، عنوان کرد: میزان وصولی نیز طی این بازه زمانی 48 میلیاردو 142 میلیون 455 هزارو 92 ریال بوده است.

ممیزی با بیان اینکه در بخش کالا و خدمات 2 هزارو 461 پرونده،قاچاق کالا و ارز274 پرونده و در بخش بهداشت ،درمان و دارو 313 پرونده در تعزیرات حوکمتی استان زنجان تشکیل شده است،اظهار داشت: عملکرد تعزیرات حکومتی استان زنجان در بخش کالا و خدمات، بهداشت و درمان و دارو بیش از 100درصد بوده است.

وی با اشاره به اینکه میزان پرونده های ورودی به تعزیرات حکومتی استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است، خاطرنشان کرد: قوانین مربوط به پرونده های کالا و خدمات ،  بهداشت،درمان و دارو بازدارندگی لازم را ندارد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه در هفت ماهه سالجاری در بخش کالا و خدمات عدم درج قیمت با 885 پرونده ،گران فروشی با 469 پرونده و عدم صدور فاکتور با 354 پرونده به ترتیب بیشتری تخلفات ثبت شده در استان زنجان است، گفت: 21 دستگاه خودرو به نفع دولت ضبط و 16 فقره حکم معدوم سازی کالاهای کشف شده در استان زنجان صادر شده است.

ممیزی با اشاره به اینکه پوشاک با 47 پرونده،سوخت 27 پروده و سیگار با 24 پرونده بیشترین پرونده های متشکله در بخش قاچاق بوده است، افزود: در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کشفیات فراورده های نفتی قاچاق بیش از 58 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه پرونده های های مربوط به کالا و خدمات 38 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است، گفت: پرونده های مربوط به قاچاق کالا و ارز بیش از 57 درصد و بهداشت،درمان و دارو نیز بیش از هشت درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین