امروز: دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۴۸
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
اجرای 1200 برنامه به مناسبت هفته بسیج در زنجان؛10 طرح محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان از اجرای هزارو 200 برنامه همزمان با هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

محسن سهندی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،  اظهار داشت: سپاه ناحیه زنجان برنامه‌های متنوعی را به مناسبت هفته بسیج در دست اجرا دارد.

وی با اشاره به اینکه هطارو 200 برنامه در ایام هفته بسیج اجرا خواهد شد، تصریح کرد: این تعداد برنامه در قالب 40 عنوان برنامه اجرا می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با اشاره به نقش ارزنده بسیج در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: باید با بهر‌ه‌گیری از رسانه‌ها خدمات و فعالیت‌های بسیج به عموم مردم اعلام شود.

*باید روحیه استکبارستیزی و جهادی در بین افراد جامعه افزایش یابد

 سهندی با اشاره به اینکه باید روحیه استکبارستیزی و جهادی در بین افراد جامعه افزایش یابد، تاکید کرد: افزایش شور و امید در جامعه از اهداف دنبال‌شده در بسیج است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهان سپاه و بسیج با نماینده ولی فقیه در استان دیدار خواهند کرد و ادامه داد: محیط شهری نیز متناسب با ایام هفته بسیج فضاسازی می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با اشاره به برنامه های اجرایی در طول هفته بسیج گفت : در هفته مبارک بسیج 800 عنوان برنامه با محوریت پایگاه های مقاومت ، حوزه ها و کانون های بسیج شامل مسابقات قرآن کریم ، برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، نشست های بصیرتی ، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی ، مانور تیم های عملیاتی در سطح شهر بصورت گشت محله محور همزمان با سراسر کشور ، افتتاح پایگاه های مقاومت بسیج ، غباروبی مزار مطهر شهدا ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، دیدار با رزمندگان و ایثارگران و پیشکسوتان بسیج وغیره برگزار خواهد شد.

*محرومیت زیبنده جامعه اسلامی نیست

سهندی در ادامه با بیان اینکه محرومیت زیبنده جامعه اسلامی نیست گفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری  محرومیت زدایی و سازندگی جزو وظایف بسیج است و در این زمینه فعالیت های خوبی انجام شده است .

وی عنوان داشت: امسال 10 طرح محرومیت زدایی با اعتباری بالغ بر10 میلیارد ریال در دستور کار بسیج سازندگی سپاه ناحیه زنجان است که چندین طرح در هفته بسیج بهره برداری و افتتاح خواهد شد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با اشاره به زحمات بی منت بسیجیان در این عرصه گفت : خط انتقال آب کشاورزی روستای سهرین با اعتبار 550 میلیون ریال ، خط انتقال آب کشاورزی روستای اورتابلاغ با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال ، خط انتقال آب کشاورزی روستای حاج آراش با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال ، ساخت مخزن آب شرب روستای میرجان با اعتبار 3 میلیارد ریال ، خط انتقال آب شرب روستای گلجه با اتبار 800 میلیون ریال ، خط انتقال و شبکه آب شرب روستای قزلوجا با اعتبار 700 میلیون ریال ، آبرسانی روستای کهاب با اعتبار 340 میلیون ریال ، ساخت مخزن آب شرب روستای نصیر آباد با اعتبار 650 میلیون ریال ، آبرسانی روستای قیطول با اعتبار 1 میلیارد ریال و چند پروژه ساخت خانه محروم در روستاهای آزاد علیا و سهرین و قره آقاج در حال اجرا می باشند .

سهندی با بیان اینکه در ایام هفته بسیج چندین پروژه محرومیت زدایی افتتاح خواهد شد، اعلام کرد: اعزام پزشک به روستاهای محروم از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان زنجان است.

وی از اجتماع بسیجیان زنجانی همزمان با روز پنجم آذر ماه خبر داد و ادامه داد: در حاشیه این اجتماع برنامه‌های فرهنگی مختلفی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین