امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه زنجان
کد خبر: ۶۵۵۷
تاریخ انتشار: شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
بسیج سدی مقاوم در برابر یاوه گویان و استکبار جهانی است/ در عرصه اقتصاد و فرهنگ از روحیه بسیجی فاصله گرفته ایم

 مسئول نمایندگی ولی فقیه  در ناحیه مقاومت بسیج زنجان ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت : بسیج سدی مقاوم در برابر یاوه گویان و استکبار جهانی است.

حجت الاسلام نجم الدین فتحی  امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،حاکم شدن روحیه بسیجی در عرصه های مختلف کشور را موجب پیشرفت دانسته و تصریح کرد: اگر در همه عرصه های کشور مانند عرصه دفاعی و موشکی عمل می کردیم مشکلی نداشتیم ولی اینگونه عمل نکرده ایم و به خصوص در عرصه اقتصاد و فرهنگ از روحیه بسیجی فاصله گرفته ایم.

وی در ادامه به ضرورت حضور بسیج در تمام عرصه های انقلاب اسلامی تاکید کرده و افزود : در هر زمینه ای که روحیه جهادی و بسیجی باشد ، کار به نحو احسن انجام می شود و امروز بسیجیان هر جایی که نیاز به بسیج باشد داوطلبانه آماده خدمت به نظام و انقلاب اسلامی هستند .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه زنجان با اشاره به امنیت موجود در ایران اسلامی گفت : امنیت موجود کشورمان با وجود همه شیطنت های نظام سلطه و مزدوران آن، در سایه مجاهدت نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و امنیتی با تکیه بر تفکر و روحیه بسیجی به وجود آمده و ادامه خواهد داشت و بسیج سدی مقاوم در برابر یاوه گویان و استکبار جهانی است .

وی در پایان با بیان اینکه بسیج و روحانیت مکمل یکدیگر هستند گفت : بسیج و روحانیت دو عضو جدا ناپذیر این انقلاب هستند و همانند دو بال تعالی برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در هر زمینه ای بوده و با الگو گرفتن از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی آماده انجام وظیفه هستند .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین