امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۶۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
کسب رتبه برتر ایمنی آب در کشور توسط آب و فاضلاب استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت موفق شد رتبه برتر کشور در اجرای برنامه ایمنی آب در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور را از آن خود کند.

علیرضا جزء قاسمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،  اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در یازدهمین همایش ملی مدیران کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌ها در بین شرکت‌های آب و فاضلاب شهری کشوردر زمینه «اجرای برنامه ایمنی آب» رتبه برتر را دریافت کرد.

وی افزود: طبق ارزیابی‌های دفتر بهداشت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت آب و فاضلاب استان زنجان توانست ۱۰۰ امتیاز شاخص‌های ارزیابی مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب را در سه محور گزارش تحلیلی، خودارزیابی و برنامه ایمنی آب در بخش کیفیت و بهداشت آب را دریافت کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: در این همایش که به میزبانی شرکت آبفای استان فارس برگزار شد ، حمیدرضا جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اهداء لوح سپاسی از مدیرعامل و مجموعه شرکت آبفای استان زنجان تقدیر کرد.

گفتنی است در بخشی از این لوح آمده است :

تلاش و همت مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب رتبه برتر در زمینه "برنامه ایمنی آب" در بین شرکت های آب و فاضلاب شهری گردید.

 بدینوسیله به پاس زحمات ارزنده از جنابعالی ، مدیر و کارشناسان شاغل در بخش کنترل کیفیت آب و سایر افراد تاثیرگذار در کسب این موفقیت تقدیر و تشکر می گردد.

از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون آن مجموعه را خواستارم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین