امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۱
رییس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۵۶۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
برای اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در جلسه شورای معاونین بر استفاده از ظرفیتهای استان در جهت  ایجاد بسترها و تمهیدات لازم برای آزادی زندانیان جرایم مالی خصوصا زندانیان مهریه برای کاهش جمعیت کیفری زندان های استان تأکید کرد.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه  سیاستهای قوه قضاییه بایستی با جدیت و دقیق در استان اجرا گردد افزود :ما مجری سیاستهای قوه قضاییه هستیم لذا بایستی برای تحقق این سیاستها قدمهای موثری برداریم .

وی پالایش پرونده های زندانیان را در جهت بررسی وضعیت زندانیان  امری مهم و اثر گذار برشمرد و اظهار کرد:با استقرار قاضی ناظر زندان در خود زندان بایستی توجه به امورات زندانیان بصورت دقیق و منظم انجام شود تا از بروز برخی مشکلات پیشگیری شود

رییس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه شناسایی و آسیب شناسی برخی چالش های موجود بایستی ابتدا در سطح استان انجام شود بعد به دنبال راهکار و یا به عبارتی سراغ درمان باشیم که همه در این موضوع تلاش و همکاری نمایند.

این مقام عالی قضایی تأکید کرد : در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم و همه ما  در این زمینه مسئولیت خطیر داریم چرا که اگر در این خصوص کوتاهی نماییم باید جواب پس بدهیم  و بنده هم هیچ عذری را  از کسانی که در این مقوله  کوتاهی کنند  نمی پذیرم.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی  بر اجرای دقیق احکام در دستگاه قضایی استان  اشاره کرد و افزود :اجرای حکم الهی ،فضل الهی را در پی دارد و نگران اجرای احکام الهی نیستیم چون آثار خوبی دارد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین