امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹
در راستای برون سپاری فرایند خسارات متفرقه به کارگزاریها
کد خبر: ۶۵۹۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
 بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان زنجانی پرداخت شد

مدیر درمان استان زنجان گفت:تا پایان آبانماه سالجاری بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ، اظهار داشت: از ابتدای سال لغایت پایان آبانماه سالجاری بیش از 30 میلیارد ریال به بیمه شدگان زنجانی بابت هزینه های خسارات متفرقه پرداخت شده است.

وی پیرامون برون سپاری فرآیند پذیرش اسناد خسارت متفرقه‌ به کارگزاری‌های رسمی ،عنوان کرد: بر اساس اصل 44 قانون اساسی فرآیند پذیرش اسناد خسارت متفرقه‌ از مهر ماه سالجاری به کارگزاری‌های رسمی برون سپاری شده است.

مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه این مقدار پرداختی بابت هزارو 50  مورد پرونده بیمه شدگان تامین اجتماعی در بخش بستری و سرپایی تا پایان آبانماه سالجاری است، تصریح کرد: این تعداد پرونده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در قسمت سرپایی 11 درصد رشد را نشان می دهد.

محمدی تعداد پرونده های رسیدگی و پرداخت شده خسارات متفرقه در سال 96 را هزارو 721 مورد خواند و افزود:  در بخش سرپایی 275 مورد پرونده با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و 222 میلیون ریال و در بخش بستری نیزهزارو 446 مورد پرونده بالغ بر 40 میلیارد ریال از سوی دفتر اسناد پزشکی به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

وی اموال و دارائیهای صندوق بین اللنسلی تامین اجتماعی را متعلق به صاحبان اصلی این صندوق دانست و گفت: صیانت از اموال بیمه شدگان تامین اجتماعی و نظارت دقیق بر روند مصارف و مخارج آن را بلحاظ حق الناس بودن اموال ، وظیفه خود میدانیم.

مدیر درمان استان زنجان تصریح کرد:  در راستای دولت الکترونیک و برون سپاری فرایند خسارات متفرقه به کارگزاریها ، مراجعه حضوری بیمه شدگان به دفتر اسناد پزشکی از این بابت کاهش چشمگیری داشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین