امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان:
کد خبر: ۶۵۹۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
اقدامات قابل توجهی در ساخت و تجهیز مصلی ها استان زنجان صورت گرفته است/210 میلیون تومان اعتبار برای ساخت و تجهیز مصلی های ایجرود،ماهنشان و آببر مصوب شده است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: اقدامات قابل توجهی در ساخت و تجهیز مصلی ها استان زنجان صورت گرفته است.

حجت‌الاسلام جعفر جنتی  امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که مورد توجه اوقاف در فعالیت است ساخت و تجهیز مصلی‎هاست.

وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته و امسال نیز اقدامات قابل توجهی در این حوزه صورت گرفته است، تصریح کرد: سال قبل اعتبار مصوب مصلی‌های ایجرود، ماهنشان و آببر 160 میلیون تومان بود که از این مبلغ 110 میلیون تومان اختصاص یافت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه اعتبار مصوب امسال برای ساخت مصلی‌های ایجرود، ماهنشان و آببر 210 میلیون تومان است، گفت: از این مبلغ 164 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

جنتی با اشاره به اعتبار تفکیکی اختصاص یافته به هرکدام از مصلی‌ها بیان کرد: برای مصلی شهرستان ایجرود 39 میلیون تومان، ماهنشان 78 میلیون تومان، آببر 46 میلیون تومان اختصاص یافته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان افزود: امیدواریم با همکاری دستگاه‌های ذیربط ساخت مصلی‌ها سرعت بیشتری گرفته و به زودی شاهد بهره‌برداری از آنها و حضور و استفاده مردم از این اماکن باشیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین