امروز: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۹۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴
برگزاری 17 عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی؛نباید در بخش آئینی پیروزی انقلاب کوتاهی شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ابتدای سال جاری تا کنون 17 عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان برگزار شده است.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ابتدای امسال برنامه های مختلفی را در خصوص پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی داشته است.

وی ادامه داد: نشست های تبیینی با محوریت دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگی از مهمترین برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ابتدای سال جاری بوده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ما در حوزه قرآنی توفیقات بزرگی را کسب کرده ایم، عنوان کرد: برای مثال تعداد موسسات و خانه های قرآنی و دسترسی آسان مردم به منابع قرآنی و تولیدات محتوایی قرآن کریم امروزه نسبت به پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به نقش قرآن در پیروزی انقلاب اسلامی،اظهارکرد: امام شخصیتی قرآنی داشت، ایشان مطیع اوامر قرآنی و شاگرد خلف مکتب قرآن بودند.

وی با بیان اینکه از سوی دیگر انقلاب اسلامی نیز پدیده فرهنگی و دینی قرن حاضر به شمار میرود،تصریح کرد: از این رو میتوان جایگاه قرآن و فعالان قرآنی را در تداوم و پاسداشت انقلاب اسلامی بیشتر احساس کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان جهاد تبیینی را مهمترین وظیفه جامعه قرآنی دانست و افزود: ما به عنوان یک مسلمان موظفیم با تمام توان برکات و خیرات انقلاب که کم هم نیستند، به سمع و نظر مردم برسانیم. این کار بر عهده خواص و مسئولین جامعه است جامعه قرآنی نیز میتواند نقش تاثیر گذاری داشته باشند.

حجت السلام صفی یاری با بیان اینکه نباید در بخش آئینی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کوتاهی شود گفت: برنامه ها و جشن های این اتفاق بزرگ باید هر چه باشکوه تر برگزار شود. یکی از برنامه هایی که میتوان روی آن متمرکز شد برگزاری نمایشگاه بزرگ در پیاده راه خیابان انقلاب باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان در پایان با اشاره به تلاش دشمن به سیاه نمایی عملکرد انقلاب اسلامی در طول چهل سال اظهار داشت:  از این رو شور آفرینی برای چهلمین سال انقلاب اسلامی یک رویکرد مهم تلقی شود.

 انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین