امروز: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
زئیس پلیس راه استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۰۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
یک کشته و 5 مصدوم حاصل تصادفات جاده ای زنجان در 24 ساعت گذشته؛سطح جاده های استان لغزنده و یخبندان است

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در 24 ساعت گذشته چهار تصادف فوتی و جرحی در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است.

عباس مظفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: تردد در جاده های استان زنجان به صورت روان در جریان است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده و یخبندان است ، عنوان کرد: همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی برای تردد در محورهای موصلاتی الزامی است.

رئیس پلیس راه استان زنجان به تصادفات رخ داده در جاده های استان زنجان طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: در 24 ساعت گذشته چهار تصادف جرحی و فوتی در جاده های استان زنجان رخ داده است که متاسفانه این تصادفات یک فوتی و  پنج مجروح داشته است.

مظفری از واژگونی یک دستگاه سواری سمند در کیلومتر سه محور خرمدره  خبر داد و عنوان کرد: تخطی از سرعت مطمئنه علت اصلی این حادثه بوده که یک مصدوم برجا گذاشته است.

وی با بیان اینکه تخطی از سرعت مطمئنه سواری پژو پارس در کیلومتر هشت محور میانه- زنجان از خود یک مصدوم برجا گذاشته است، خاطرنشان کرد: یک دستگاه وانت پیکان نیز در کیلومتر 11 اتوبان زنجان- تبریز واژگون شده که یک مصدوم داشته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه پژو پارس در محور میانه فرعی آغ بلاق کیلومتر 43 خبرداد و گفت: متاسفانه این حادثه یک فوتی و یک مصدوم از خود برجا گذاشته است.

مظفری با اشاره به اینکه عدم رعایت سرعت مطمئنه در محورهای مواصلاتی استان علت اصلی این تصادفات بوده است، به رانندگات توصیه کرد: رانندگان برای پیشگیری از تصادفات جاده ای از سرعت و سبقت غی  مجاز پرهیز کرده و ضمن رعایت فاصله طولی با سرعت مطمئنه تردد کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین