امروز: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۰۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
به برکت انقلاب امروز بیگانگان برای کشور تصمیم نمی‌گیرند/ سوریه خاکریز اول ماست/ ولایت‌مداری و بصیرت 2 ویژگی مهم 9 دی است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: به برکت انقلاب امروز بیگانگان برای کشور تصمیم نمی‌گیرند.

به گزارش عصرزنجان،آیت الله شیخ علی خاتمی در همایش هم اندیشی ائمه جماعات شهرستان  زنجان با بیان اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و مناسبت یوم الله نهم دی ماه روز میثاق با ولایت و بصیرت قرار داریم، اظهار کرد: دو ارتش قدرتمند را آمریکا می خواست در منطقه داشته باشد یکی رژیم جعلی اسرائیل و دیگری ارتش قدرتمند ایران به عنوان ژاندارم منطقه بود.

وی با اشاره به اینکه 50هزار مستشار آمریکایی در ایران بود، ابراز کرد: دوران دفاع مقدس کارخانه تسلیحات داشتیم و حداکثر تسلیحات این بود که پوکه فشنگ هم وارداتی بود و هیچی از خودمان نداشتیم.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه بیش از 2000هزار ابزار جنگی را به نمایش گذاشته ایم که توسط مهندسان ایران ساخته شده و به تولید انبوه رسیده است، تصریح کرد: قبل از انقلاب کل استان زنجان یک روستا برق داشت.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه جزو هشت کشور دنیا هستیم که موجود زنده را به فضا ، فرستادیم و سالم هم به زمین برگشت، عنوان کرد: سه روز بعد از پیروزی انقلاب جنگ مسلحانه در کردستان آغاز شد و این قائله تمام نشده جنگ مسلحانه در سیستان و بلوچستان شروع شد و بعد از اون جنگ مسلحانه در ترکمن صحرا و این تمام نشده خلق عرب در خوزستان جنگ مسلحانه راه انداختند.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه یک روز استکبار اجازه نداد آب خوش از گلوی ملت ایران پایین رود، خاطرنشان کرد: 43کشور رسما در جنگ تحمیلی به صدام کمک کردند و محاسبه شده بود تا درطول یک طرف هفته فاتحه انقلاب را بخوانند.

وی با بیان اینکه تحریم ها از اول انقلاب بود و 40سال است که ادامه دارد، یادآور شد: نسل سوم و چهارم نه زمان طاغوت را دیده اند و نه دوران دفاع مقدس ولی همان نسل اول طاغوت و ظلم طاغوت را دیده بودند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه امروز خودمان تصمیم می‌گیریم و آمریکا برای ما تصمیم نمی گیرد ، اظهار کرد: رهبران متفقین بدون اطلاع شاه به ایران آمدند و به دیدن شاه نرفتند و خود شاه به دیدن آنها آمد.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه روحانیون در دوران انقلاب حضور پررنگی داشتند و در دوران دفاع مقدس خوش درخشیده اند، گفت: امروزه آمریکا جایی در سوریه و عراق ندارد اینها همه به برکت جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه سوریه خاکریز اول ماست و برای امنیت مان در سوریه دفاع می کنیم، ابراز کرد : اگر در سوریه مقابل داعش نمی ایستادیم الان باید در خوزستان مقابل داعش می ایستادیم.

امام جمعه استان زنجان با اشاره به 9دی یکی از یوم الله ها است است، ادامه داد: این روز دو ویژگی دارد یکی ولایت مداری و دیگری بصیرت و حضور مردم در صحنه است،

وی با تاکید بر اینکه آمریکا در این 40سال هیچ غلطی نتوانست بکند، تصریح کرد: بعضی از این مفاسد اقتصادی شیطان را درس می دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین