امروز: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
رییس کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد:
کد خبر: ۶۶۱۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
 نقش رسانه ها درحفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است/رسانه های استان آن پویایی و نشاط لازم را ندارند

رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: دشمن با تمام قدرت ارزشهای اسلامی را نشانه گرفته و برخی در داخل هم پیاده نظام دشمن هستند که در این خصوص نقش رسانه ها  در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است .

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی  در دیدار با  اعضای سازمان  بسیج رسانه استان زنجان گفت: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هر چه قدر هم باشد کم است ، چرا که خونهای پاکی که به پای انقلاب ریخته شده بسیار ارزشمند است  و مقایسه خدمات شهدا  قابل مقایسه با خدمات امروزی نیست  و خدمتگزاری به نظام زمان نمی شناسد چرا که توفیق خدمت به نظام یک افتخار است و ما در این زمینه  عقب هستیم .

وی با  تأکید  بر اینکه سرمایه اصلی نظام مردم هستند بیان داشت  :ما یک وظیفه  اصلی یعنی تحکیم مبانی جمهوری اسلامی داریم که اگر در این مسیر حرکت و تلاش نکنیم دشمن  برای اجرای برنامه های شوم  خود  حرکت خواهد کرد .

رییس شورای قضایی استان زنجان اظهار کرد :کار رسانه  با  بهره گیری از  هنر، جذاب و مخاطب پسند است و رسانه ها بایستی حضوری فعال و هنرمندانه در میدان داشته باشند و در این راستا بیان مشکلات مردم و پیگیری آن از مسئولین برای حل مشکلات از رسالت رسانه است و در حقیقت مطالبه گری در ذات رسانه است.

رییس کل دادگستری استان زنجان  خاطر نشان کرد : دشمن با تمام قدرت ارزشهای اسلامی را نشانه گرفته و برخی در داخل هم پیاده نظام دشمن هستند که در این خصوص نقش رسانه ها  در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار است .

این مقام عالی قضایی استان تأکید کرد :اندیشه و تفکر بسیجی بایستی بدون گرایش به جریان خاصی صرفا برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  باشد و بدون نگاههای سیاسی با استفاده از اندیشه بسیجی می شود کارهای مهمی انجام داد.

وی با اشاره به اینکه رسانه های استان آن پویایی و نشاط لازم  را ندارند، افزود :با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم  تلاش و فعالیت  برای بیان دستاوردها انقلاب به آحاد مردم  از رسانه ها مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد

در این دیدار رییس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان گزارشی از  اقدامات و برنامه های مجموعه خود ارائه کردند .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین