امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸
رییس کل داگستری استان زنجان تأکید کرد:
کد خبر: ۶۶۲۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
جذابیت تیتر روزنامه ها در جهت تأمین  منافع نظام باشد/ رسانه ها فارغ از گرایش های سیاسی درجهت خدمت مردم باشند

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه جذاب بودن تیتر روزنامه ها بایستی در جهت تأمین منافع نظام باشد نه جریان خاص و در راستای تقویت نظام اسلامی، گفت: رسالت رسانه ها و روزنامه ها بسیار سنگین است.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار با مدیر مسئولان روزنامه های استان که دردفتر رییس کل دادگستری برگزار شد گفت :نقش رسانه در جامعه بسیار مهم است و اگر اهمیت رسانه ها درک نشود جایگزینی وارد عرصه خواهد شد که برخلاف نگاه حاکمیت، مردم را رهبری خواهد کرد .

وی  ضمن تقدیر از انعکاس و پوشش اخبار دستگاه قضایی در رسانه ها ی استان تأکید کرد :در این صنف  انسانهایی فرهیخته و روشنفکری هستند که می توانند به لحاظ حضور در بطن جامعه و مردم  به دستگاهها اطلاعات دقیق بدهند، لذا از این حیث رسالت و اثر گذاری رسانه ها در تبیین مشکلات جامعه و مردم  بسیار مهم است .

رییس کل دادگستری استان زنجان افزود : رسانه ها فارغ از گرایش های سیاسی درجهت خدمت مردم باشند.دولت ها در نظام ارزش پیدا می کنند و جایگاه افراد و دولت ها بر اساس نظام است ، لذا ایجاد بی اعتمادی مردم به نظام و فاصله انداختن بین این دو   نقشه دشمن است. 

رییس شورای قضایی استان خاطر نشان کرد :توجه به این امر که در چه کشوری  زندگی می کنیم  و چه انسانهایی جان خود را  تقدیم نظام کردند  بسیار مهم است پس کاری نکیم که نظام آسیب ببیند بلکه با کمک به نظام و پشتیبانی از آن دشمن را مأیوس کنیم .

این مقام عالی قضایی اظهار کرد :جذاب بودن  تیتر روزنامه ها بایستی در جهت تأمین منافع نظام باشد نه جریان خاص و درراستای تقویت نظام  اسلامی ،رسالت رسانه ها و روزنامه ها بسیار سنگین است

وی در ادامه  تصریح کرد : رسانه ها ابزار بسیار خوبی برای آگاه سازی مردم  و بیان هنرمندانه  فعالیتها  هستند و ما بایستی به سمت اقدامات پیشگیرانه برویم و با آسیب شناسی معضلات و ناهنجاریهای  اجتماعی جامعه  در جهت حل مشکلات و بهبود وضعیت موجود کشور اقدامات موثرتری نماییم.

در این دیدار مدیر مسئولان روزنامه های مردم نو ،صدای زنجان و زنگان امروز مطالبی در  خصوص مسائل ومشکلات حوزه خود ارائه نمودند .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین