امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹
مدیر درمان استان زنجان خبر داد:
کد خبر: ۶۶۲۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
رشد 8.5 درصدی جراحی شدگان در بیمارستانهای تامین اجتماعی زنجان؛ بیش از  800 هزار نفر در مراکز درمانی استان پذیرش شده اند

مدیر درمان استان زنجا با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشه سالجاری 7 هزارو 550 مورد عمل جراحی  بزرگ و کوچک در دو بیمارستان فوق انجام شده است ،گفت:این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ،  رشد 8.5 درصدی را نشان می دهد.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان ، از رشد 4.27 درصدی ویزیت پزشکان نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد و گفت: در 9 ماه گذشه از سالجاری بیش از  800 هزار نفر در مراکز درمانی استان پذیرش و مورد مداوا قرار گرفته اند .

وی با بیان اینکه در 9 ماه گذشته  15 هزار و 650 بیمار در دو بیمارستان امام حسین (ع) و امید ابهر بستری شده و مورد مداوا قرار گرفته اند ، اظهار کرد: تعداد بستری شدگان دو بیمارستان 5.5 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته  داشته است.

مدیر درمان استان زنجا با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشه سالجاری 7 هزارو 550 مورد عمل جراحی  بزرگ و کوچک در دو بیمارستان فوق انجام شده است ،گفت:این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ،  رشد 8.5 درصدی را نشان میدهد.

محمدی به تعداد موالید در دو مرکز بستری طی 9 ماهه گذشه  اشاره کرد و عنوان داشت: طی این مدت4 هزار و 50 مورد زایمان در این دو مرکز درمانی بوقوع پیوسته است.

وی تعداد مراجعین سالمند تا پایان آذر ماه را  120 هزار نفر اعلام کرد و افزود: در شاخص آمار سالمندان نیز بیش از 12 درصد رشد داشتیم و  افراد سالمند به محض مراجعه به مراکز تامین اجتماعی برابر دستورالعمل طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان ، خارج از نوبت و به صورت ویژه پذیرش و مورد مداوا قرار میگیرند .

مدیر درمان استان زنجان تعداد مراجعين خدمات تشخيصي درماني سرپايي در کل مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را بیش از 716 هزار و 200 نفر ظرف 9 ماه گذشته عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: سازمان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین و اولین خریدار خدمات درمانی و دومین تولید کننده درمان در سطح کشور است و در زنجان  با دو بیمارستان  ( امام حسین (ع) و امید ابهر ، یک پلی‌کلینیک تخصصی حکیم هیدجی و چهار درمانگاه سرپایی در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره و خدابنده فعالیت می کند.

 محمدی در پایان یادآوری کرد: این تعداد خدمات در بیمارستان های تامین اجتماعی و پلی کیلنیک ها و درمانگاههای سرپایی بصورت کاملا رایگان به بیمه شدگان سازمان ارائه می شود و چرخه ارائه خدمات از بدو پذیرش تا خروج بیمار از سیستم در قالب نسخه الکترونیک است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین