امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲
مدیر درمان استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۲۸
تاریخ انتشار: شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
درمانگاه سهروردی  دو شیفته می شود/برگشت بیمار نخواهیم داشت

مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه مجوز دو شیفته شدن درمانگاه سهرودی از سازمان اخذ شده است، گفت: تا پایان سالجاری ، فعالیت این درمانگاه از شیفت صبح بصورت ، صبح و عصر خواهدشد.

به گزارش عصر زنجان: نشست مشترک اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان خدابنده با دکتر علی محمدی مدیر درمان استان زنجان با هدف رفع مسائل و مشکلات بیمه شدگان و بازنشستگان این شهرستان روز گذشته در محل درمانگاه‌ سهروردی خدابنده برگزار شد.

مدیر درمان استان در این دیدار با اشاره به استفاده حداکثری از تمامی ظرفیتهای و پتانسیلهای درمانگاه سهروردی در خدمت رسانی به مردم گفت: با اینکه کمتر از 5 سال از فعالیت درمانگاه میگذرد لیکن کثرت مراجعین بسیار زیاد است بطوریکه از ابتدای بهمن سال 96 تا پایان دیماه سالجاری به بیش از 95 هزار بیمار ، خدمات سرپایی و پاراکلینیکی ارائه شده است.

دکتر محمدی تعداد بیمه شدگان اصلی و تبعی شهرستان خدابنده را43 هزار نفر خواند و با لحاظ موقعیت جغرافیایی و استراتژی این منطقه یادآور شد برای رفع مشکل کمبود پزشک ، باید از پزشکان بومی منطقه استفاده کنیم .

وی پیرامون واگذاری زمین برای ساخت درمانگاه نیز یادآور شد و تاکید کرد ، اوقافی بودن زمینهای این شهرستان ، سازمان را برای ایجاد درمانگاه با چالش اساسی روبرو کرده است و برای حل این مشکل ، به کمک تشکلها و کانونها نیاز داریم.

این مقام مسئول، رسیدگی به مشکلات بیمه شدگان و بازنشستگان منطقه کارگرخیز خدابنده را از وظایف ذاتی مدیریت درمان استان زنجان عنوان کرد و گفت در پاسخ مثبت به مطالبه مردم شریف شهرستان خدابنده با تلاش و پیگیریهای انجام شده ، مجوز دو شیفته شدن این مرکز درمانی را از سازمان اخذ کردیم و تا پایان سالجاری ، فعالیت این درمانگاه از شیفت صبح بصورت ، صبح و عصر خواهدشد.

بیگدلی رئیس کانون بازنشستگان این شهرستان نیز ضمن تشکر از تلاشهای شبانه‌روزی مدیریت درمان استان و کادر درمانی این مرکز، کمبود پزشکان متخصص ، تکمیل فوری ظرفیت نوبت دهی بعلت کثرت بیماران ، عدم آشنایی اکثر مراجعین از نحوه نوبت دهی الکترونیکی ، و کمبود امکانات از جمله آمبولانس  را از مهمترین مشکلات این مرکز اعلام کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین