امروز: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
مدير عامل شرکت گاز استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۳۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
 كيمياي گازخانه 329 هزار و 472 مشترك زنجاني را گرم كرده است؛جمعيت روستايي بهره مند از گاز طبیعی استان به 82.6 افزايش مي يابد

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر به 306 هزار و 113 مشترك خانگي، 22 هزار و 198 مشترك تجاري و يك هزار و 161 مشترك عمده و صنعتي خدمات ارائه مي دهد.

به گزارش عصرزنجان،موسی احمد لو در جمع خبرنگار ان ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکين گاز طبیعی را از افتخارات و از مهم‌ترین وظایف شرکت گاز استان زنجان عنوان كرد و افزود: در آستانه جشن 40 سالگي انقلاب اسلامي ايران مفتخر هستيم با اشتراك پذيري از 225 هزار و 941 مشترك شهري و 80 هزار و  172 مشترك روستايي به 306 هزار و 113 مشترك خانگي خدمات ارائه كنيم.

وی  ابراز داشت: به بركت انقلاب اسلامي و با زحمات كاركنان خدوم گاز زنجان؛ همه 21 شهر استان با 100 درصد جمعيت شهري از نعمت گاز طبيعي بهره مند هستند.

وي در ادامه با بيان اينكه از910 روستاي داراي سكنه استان 131 پروژه در دست طراحي و 72 طرح در دست اجراست؛ تصريح كرد: با افتتاح طرح هاي گازرساني روستايي در دهه فجر امسال و افزايش تعداد روستاي بهره مند استان به 540 روستا؛ درصد جمعيت روستايي بهره مند استان به 82.6 افزايش مي يابد.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان تصریح کرد: اجراي 591 كيلومتر خطوط انتقال گاز، اجراي 6 هزار و 506 كيلومتر شبكه‌هاي تغذيه و توزيع گاز و نصب 179 هزار و 841 انشعاب گاز را از جمله اقدامات انجام شده توسط شركت گاز استان زنجان است.

احمدلو تامين گاز 40 جايگاه CNG در استان زنجان را از ديگر خدمات گاز زنجان به مشتركين محترم اعلام كرد.

وي همچنين با اعلام اينكه در بخش گازرسانی به صنایع زیرساخت های خوبی در استان ایجاد شده است؛ از تحت پوشش قرار دادن يك هزار و 161 واحد صنعتي در استان خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده در اين حوزه درصدد پيگيري و دستيابي كامل به هدف جايگزيني گاز طبيعي با سوختهاي ميان تقطير در صنايع عمده استان هستيم.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان در پايان؛ اجراي عمليات خطوط انتقال گاز در نقاط مختلف استان جهت تقويت و تكميل زير ساختهاي گاز به شهر ها، روستاها و صنايع، گازرساني به روستاها با هدف تحقق كامل بهره مندي خانوارهاي روستايي استان از نعمت گاز، پيگيري اجراي كامل مصوبه هيات محترم دولت در زمينه گازرساني به روستاها در قالب اعتبارات بند « ق» ، تبصره 2 قانون بودجه سال 93 و صرفه جويي در مصرف سوختهاي ميان تقطير را از مهم ترين برنامه هاي گاز زنجان در سال حمایت از کالاهای ایرانی عنوان كرد..

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین