امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۶۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
هیچ باغ شهری به نام هیچ ارگانی در استان زنجان مجوز ندارد و نخواهد داشت/اجازه نخواهیم داد عده ای نسبت به حفر و استفاده غیر مجاز از ابهای زیر زمینی اقدام کنند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت:در همه جلسات در خصوص باغ شهرها تذکر داده ایم و بیش از 10 سال است که به غیر قانونی بودن آنها تاکید می کنیم و در اینجا هم با صراحت می گویم در استان زنجان هیچ باغ شهری به نام هیچ ارگانی مجوز ندارد و نخواهد داشت. مردم نباید با حرف دلالان فریب بخورند.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام و المسلمین مظفری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان در همایش مشاورین املاک که در راستای اجرای قانون پیش فروش ساختمان در سالن همایش دادگستری زنجان برگزار شد گفت: اکثر اصناف در هر صنفی انسانهای دیندار، مومن، عادل و ماخوذ به حیا هستند ولی در هر قشر و صنفی افرادی وجود دارند که عملکرد قشر دیگر را زیر سوال می برند، در یک جامعه اسلامی نباید چنین افرادی وجود داشته باشند.

مظفری افزود: در همه جلسات در خصوص باغ شهرها تذکر داده ایم و بیش از 10 سال است که به غیر قانونی بودن آنها تاکید می کنیم و در اینجا هم با صراحت می گویم در استان زنجان هیچ باغ شهری به نام هیچ ارگانی مجوز ندارد و نخواهد داشت. مردم نباید با حرف دلالان فریب بخورند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ضمن مهم برشمردن آبهای زیر زمینی اظهار کرد: اجازه نخواهیم داد عده ای نسبت به حفر و استفاده غیر مجاز از ابهای زیر زمینی اقدام نمایند . شرکت آب منطقه ای مکلف به پر نمودن چاه های غیر مجاز می باشد که این کار در حال انجام است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری ادامه داد: وقتی یک بنگاه معاملاتی املاک مجوز فعالیت اخذ کرده است یعنی حکومت آن بنگاه را بعنوان امین خود معرفی کرده است پس امین حکومت باید همه جوانب را در نظر بگیرد و به کار و فعالیت خود خیانت راه ندهد.

وی با بیان سوالاتی از قبیل انجام جرم چه آثاری دارد؟ آثار وضعی جرم چیست؟ یادآور شد: اثر وضعی جرم همان است که نتیجه بعضی از کارهایمان را در همین دنیا خواهیم دید یعنی هر کاری در این دنیا انجام دهیم خداوند کیفر برخی از آنها را در این دنیا خواهد داد پس لازم است ضمن مراقبت از اعمال و رفتار خود سبب رضایت باریتعالی شویم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین