امروز: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۶۶۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
آغاز پایش سلامت بیماران زمین گیر در بنیاد شهید زنجان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از آغاز پایش سلامت بیماران زمین گیر توسط این بنیاد خبر داد.

علی کاظمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه یکی از وظایف محوری بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمات سلامت ویژه به جامعه ارجمند ایثارگری است، اظهار داشت: طبق دستورالعمل جدید پایش سلامت این عزیزان شامل 330 نفر از جامعه هدف ایثارگران در استان زنجان است.

وی افزود: این پایش سلامت، والدین و همسران شهدا، جانبازان و افراد تحت تکفلی که زیر پوشش بیمه تکمیلی بنیاد می باشند و دارای بیماری ناتوان کننده ای که منجر به زمین گیر شدن افراد می شود را پوشش می دهد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تاکید کرد: این 330 نفر ثابت نبوده و با شناسایی افراد جدید، به جامعه تحت پوشش پایش سلامت در منزل اضافه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ویزیت این عزیزان بر حسب اولویت بندی شرایط جسمی صورت می گیرد، اضافه کرد: خدمات ویزیت این گروه از جامعه ایثارگری زیر پوشش در منزل انجام می شود.

کاظمی با اشاره به اینکه پایش سلامت بیماران زمین گیر به صورت ویزیت رایگان در منزل انجام می شود، خاطرنشان کرد: این عزیزان جهت بهره مندی از سایر خدمات درمان به مراکز درمانی متخصص ارجاع داده می شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: اجرای پایش سلامت با همکاری بیمه دی در کلیه شهرستان های تابعه نیز به صورت ویزیت در منزل انجام می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین