امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۶۶۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
پرداخت 54میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان زنجانی؛29 هزار خانوار از خدمات کمیته امداد در بخش‌های مختلف بهره‌مند می شوند

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بیش از 54میلیاردتومان کمک معیشت به 25هزارو200خانوار مددجویان زنجانی در 11ماهه سالجاری پرداخت شده است .

هدایت صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: تلاش کمیته امداد زمینه سازی برای افزایش مشارکت خیران در برنامه های  اجرایی این نهاد از طریق حضور میدانی ، تعاملات اثربخش برون سازمانی  وکار جهادی  وهمگانی مردن  کار رسیدگی به اقشار ضعیف  ونیازمند جامعه است.

وی با اشاره به اینکه  29 هزار خانوار از خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند، افزود: از مجموع مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان 25 هزار و 200 خانوار کمک‌معیشت بگیر و دو هزار و 800 خانوار در قالب تک و چند خدمتی از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

صفری افزود: در 11ماهه سالجاری بیش از 54میلیاردتومان کمک معیشت  برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد  استان زنجان پرداخت شده است.

وی با قدردانی از مشارکت مردم خیر ونیکوکار زنجان در جشن نیکوکاری  امسال که با شعار «عیدی برای همه» برگزارشد گفت: به همت ومشارکت مردم نوعدوست و ولایتمدار زنجان کمک های نقدی وغیر نقدی هم استانیهای سخاوتمند در حوزه های مختلف  ارتقاء یافته است .

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین