امروز: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵
رئیس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۷۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
آموزش و پرورش باید در مسیر  اصلی خود که همان تعلیم و تربیت است، حرکت کند/ رسالت اصلی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: آموزش و پرورش باید به سمت و سوی تعلیم و تربیت حرکت کند و از مسیر و هدف اصلی خود منحرف نشود چرا که انحراف از این مسیر تبعات بسیار مخربی در پی خواهد داشت.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام و المسلمین اسمعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان زنجان ضمن تبریک انتصاب وی و تقدیر از زحمات خانواده بزرگ آموزش و پرورش در جهت تعلیم و تربیت گفت: نوع ماموریت و جنس کار آموزش و پرورش  با سایر دستگاهها متفاوت است و یک وظیفه ی  سنگین  و اثر گذار  بر دوش آموزش و پرورش گذاشته شده است .

وی خاطر نشان کرد : باید مراقبت کنیم که آموزش و پرورشی در تراز جمهوری اسلامی ایران پایه گذاری کنیم.

 رئیس کل دادگستری استان زنجان ادامه داد: همه ما در خصوص مسائل دینی و دنیوی وظیفه داریم، امروز که مسئولیت به ما واگذار شده است باید به نحو احسن  و مطلوب به وظایفمان عمل نماییم.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی اظهار کرد: رسالت اصلی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است ، آموزش و پرورش باید به سمت و سوی تعلیم و تربیت حرکت کند و از مسیر و هدف اصلی خود منحرف نشود چرا که انحراف از این مسیر تبعات بسیار مخربی در پی خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: یک نگرانی هایی در حوزه جوانان وجود دارد، امروزه  بخش اعظمی از وقت جوان صرف  فضای مجازی است که توجه ، مدیریت  صحیح  و با برنامه در این زمینه  امری ضروری است که  بایستی ضمن توجه به مزایای فضای مجازی، از تهدیدات آن جلوگیری و مراقبت کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین