امروز: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در محکومیت اقدام رذیلانه دولت امریکا؛
کد خبر: ۶۶۸۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تهدید و تهمت ابایی ندارد/سپاه در برابر کینه ها و قساوت های دشمنان سینه سپر کرده و ایستاده است

 دشمنی دولت و حاکمیت امریکای مستکبر و ایادی بی اراده اش با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملّت ایران تازگی ندارد لیکن ، سپاه با تکیه بر ایمان و باور درونی با عزم و عزّت در برابر تیرهای زهرآگین دشمنان سبک سر ایستاده است .

به گزارش عصرزنجان ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی و برآمده از متن انقلاب و همچنین مدافعی امین برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. این نهاد مقدس وظیفه حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در همه عرصه ها و برهه های تاریخی عهده دار بوده و سینه خود را سپر بلا برای دفاع از هویت و اصالت انقلاب اسلامی کرده است ، بر همین اساس است که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی طی سالهای متمادی برای به زانو در آوردن انقلاب بر شکستن سد و دژ محکم سپاه پاسداران تمرکز یافته اند.

 طی دوران قریب به 4 دهه گذشته ، سپاهیان جمهوری اسلامی از جانب اشرار و اجانب با طرح ادعاهای واهی مورد هجمه های بسیار بوده اند اما سپاه در برابر کینه ها و قساوت های دشمنان سینه سپر کرده و ایستاده است.
سرتعظیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها در برابر ولی امرمسلمین و فرماندهی مقام معظم کل قوا و ملّت بزرگ ایران است و این نهاد با لطف و عنایت حضرت حق چراغ امید مستضعفان ، آزادی خواهان و عدالت جویان جهان می باشد.

 دشمنی دولت و حاکمیت امریکای مستکبر و ایادی بی اراده اش با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملّت ایران تازگی ندارد لیکن ، سپاه با تکیه بر ایمان و باور درونی با عزم و عزّت در برابر تیرهای زهرآگین دشمنان سبک سر ایستاده است .
به یقین پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از ملّت های رنج کشیده و مسلمان ، ابایی از تهدید و تهمت نخواهند داشت و منتظر تعریف و تمجید دشمنان نیز نخواهند بود که رسم مردان و زنان این دیار در دفاع از کیان دین و میهن به درازای تاریخ است.

 هریک از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان خود را یک پاسدار می داند و بر این پاسداری و دلدادگی برای دفاع از حریم اسلام ، ولایت و میهن تا پای جان همچون هم مسلکانشان در فراز و فرودهای انقلاب اسلامی پرچم برافراشته اند و این است ندای آزادی خواهی و استکبار ستیزی ملتی که همیشه گوش به فرمان ولی امر خود دارند.

 دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اقدام حقیرانه و رذیلانه دولت امریکا مبنی بر قرار دادن نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی را محکوم می نماید و بر این باور است این اقدام شرم آور نقاب از چهره واقعی کسانی بر می دارد که شعار دفاع از حقوق انسانها و برابری ملّت ها را سر می دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین