امروز: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۸۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
سپاه پاسداران مایه امید دوستان و خار چشم دشمنان است/تروریست خواندن سپاه بیش از همه چیز حماقت و کودن بودن سران آمریکا را اثبات کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: سپاه پاسداران  مایه امید دوستان و خار چشم دشمنان است.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام مسعود در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود نظام اسلامی و رکن رکین انقلابی گری و حافظ آرمان ها و اصول اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در عرصه های مختلف افزود: گره های پیچیده زیادی در 40سال گذشته توسط سپاه گشوده شده و اکنون نیز در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی نقش آفرینی سپاه پاسداران در تحقق چشم انداز 50ساله آینده بسیار مهم و برجسته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان به اقدام احمقانه ترامپ در خصوص تروریستی خواندن سپاه اشاره کرد و گفت: سران امریکا و ترامپ خود سرچشمه تروریست و بزرگترین حامی خشونت و جنایت در جهان است و تروریست خواندن سپاه بیش از همه چیز حماقت و کودن بودن انان را اثبات کرد.

حجت الاسلام صفی یاری ادامه داد: ترامپ و نتانیاهو واذناب آنان باید بدانند سپاه پاسداران صرفا یک تشکیلات نظامی محدود و محصور نیست بلکه سپاه در جان و دل یک ملت و یک امت به وسعت دنیای اسلام ریشه دارد و بزودی همچون سیلی بنیان افکن ریشه استکبار و صهیونیسم را خواهد کند.

وی موضوع گیری اخیر آمریکا را احمقانه دانست و بیان داشت: این موضع گیری احمقانه ناشی از عصبانیت آمریکا و صهیونیسم از نفوذ راهبردی روز افزون تفکر اسلامی و انقلابی سپاه پاسدارن در جای جای کشورهای مختلف است و طولی نخواهد کشید آمریکا و صهیونیسم از عصبانیت خواهند مرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به بیان حضرت امام راحل که فرمود اگرسپاه نبود کشور نبود گفت : این بیان امام یک شعار و یا تعارف نیست بلکه واقعیتی انکار ناپذیر است که امروز به روشنی در عرصه های گوناگون  قابل مشاهده است .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین