امروز: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹
فرمانده انتظامي استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۶۸۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
کشف کالای قاچاق میلیاردی در زنجان/بیش251 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامي استان زنجان از كشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی بیش از یک ميليارد ريال توسط ماموران انتظامی شهرستان خدابنده خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ، اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و حمايت از توليدات داخلي ماموران انتظامی شهرستان خدابنده حین کنترل خودروهای عبوری موفق شدند یک دستگاه سواری پراید را در محور "بیجار - قیدار" شناسايي كنند.

وي افزود: ماموران پس از شناسایی، خودرو را متوقف و در بازرسي از آن بیش از 6 هزار انواع لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق را كشف كردند.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقريبي كالاهاي كشف شده بيش از یک ميليارد ريال برآورد شده است، گفت: متهم دستگير شده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد

سردار جهانبخش در ادامه از کشف ميلياردي سيگار قاچاق در استان زنجان خبر داد و عنوان کرد:بیش از 251 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق به ارزش بيش از 2 ميليارد ريال توسط پليس آگاهي شهرستان خدابنده کشف و ضبط شده است.

وی تصریح کرد: ماموران پليس آگاهي شهرستان خدابنده در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و حمايت از توليدات داخلي موفق شدند يك دستگاه سواري سمند حامل كالاي قاچاق را در حوزه قيدار- بيجار شناسايي كنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاظرنشان کرد: ماموران خودرو را متوقف و در بازرسي از آن بیش از 251 هزار و200 نخ انواع سيگار خارجي قاچاق را كشف كردند.

سردار جهانبخش با اشاره به اينكه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقريبي كالاهاي كشف شده بيش از 2 ميليارد ريال برآورد شده است، گفت : متهم دستگير شده تحويل مراجع قضائي شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین