امروز: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴
شهردار زنجان:
کد خبر: ۶۶۹۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
توسعه گردشگری با نگاه ویژه مسئولان استانی اتفاق می افتد/بدنبال پایداری سازی رشد و توسعه حوزه شهری زنجان هستیم

شهردار زنجان گفت: اگر توجه به گردشگری را در سطح استان و کشور تقویت کنیم نیازی به سایر منابع وجود ندارد.

به گزارش عصرزنجان،مسیح الله معصومی در نشست مشترک خبری شهرداری و میراث فرهنگی زنجان در راستای برگزاری پنجمین دوره از جشنواره غذای اکو_جاده ابریشم با بیان اینکه توسعه گردشگری یکی از زیر ساخت هایی است که مد نظر مسئولین اجرایی کشور است،اظهار کرد:اگر توجه به گردشگری را در سطح استان و کشور تقویت کنیم نیازی به سایر منابع وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه زنجان در راستای جذب گردشگری اقدامات خوبی را انجام داده است،عنوان کرد: رنگ و بوی توسعه و آبادانی با حضور و اطلاع رسانی رسانه ها در استان زنجان محقق شده است.

شهردار زنجان تصریح کرد:با توجه به اینکه ادعای توسعه را داریم و به دنبال پایدارسازی رشد و توسعه در شهر زنجان هستیم باید به توسعه گردشگری به عنوان یکی از این زیرساخت ها توجه ویژه ای شود.

معصومی با بیان اینکه صنعت گردشگری قابل رقابت است و زنجان اقدامات خوبی را در حوزه گردشگری انجام داده است ،افزود: میراث فرهنگی زنجان  مبدع و ادامه دهنده این موضوع بوده است.

وی با اشاره به اینکه به هر روشی که بتوانیم اسم شهر و کشور خودمان را بنویسیم یک گام نسبت به رقبا جلوتر هستیم، عنوان کرد: زنجان در زمینه گردشگری صاحب نام است و هرجا لازم بوده است میراث فرهنگی در برندسازی شهری شهرداری را کمک کرده است.

شهر دار زنجان با بیان اینکه شهرداری هم در حوزه تزئینات ،نظافت،حمایت های تبلیغاتی ،ترافیکی و غیره را برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره را فراهم می کند، خاطرنشان کرد:در روز پنج شنبه اثبات خواهیم کرد شهر زنجان قدم های خود را برای توسعه و بلند شدن برداشته است.

انتهای پیام /

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین